/    /    /    /  

Batex Podložka z dutého vlákna, 210 B

Značka:
Množství: 90x200 cm, 1 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Podložky
Produktová řada: Batex ALLERGY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
740
ks
Bez DPH 612 Kč

Batex Podložka z dutého vlákna, 210 B

Batex Podložka z dutého vlákna skvelě doplní vaši výbavu do ložnice. Jedná se o výrobek, který podpoří zdravý spánek a nabídne vám své jedinečné vlastnosti, jnž posílí vaši relaxaci. Tato podložka je plněna kvalitním mykaným dutým vláknem, jež zaručuje maximální měkkost a pohodlí. Je vhodná pro celoroční používání při širokém rozpětí okolních teplot a dokonale se přizpůsobuje aktuálním teplotním požadavkům.

Duté vlákno, které tvoří náplň této podložky, je vyrobeno s ohledem na nejmodernější požadavky v oblasti produkce syntetických vláken. Je velice prodyšné, díky čemuž rychle odvádí přebytečnou vlhkost z povrchu těla a brání pocení či zapaření pokožky během spánku. Je vhodné také pro alergiky díky své nízké prašnosti a dobré snášenlivosti.

Polyesterové vlákno zároveň dobře tepelně izoluje a optimálně rozkládá teplotu těla po celém povrchu lůžka, aniž by docházelo k přehřátí organismu či naopak vzniku pocitu chladu. Povrch této podložky je vyroben z husté tkaniny v kombinaci bavlna/polyester, jež je velmi příjemná na omak a snadno se udržuje.

Podložku lze udržovat v čistotě praním v pračce až na 95 °C. Vysoká teplota vody zajistí nejen dokonalou čistotu, ale také zničí veškeré škodlivé alergeny.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Podložka z dutého vlákna, 210 B

Batex Podložka z dutého vlákna skvele doplní vašu výbavu do spálne. Jedná sa o výrobok, ktorý podporí zdravý spánok a ponúkne vám svoje jedinečné vlastnosti, ktoré posilnia váš relax. Táto podložka je plnená kvalitným mykaným dutým vláknom, ktoré zaručuje maximálnu mäkkosť a pohodlie. Je vhodná pre celoročné používanie pri širokom rozpätí okolitých teplôt a dokonale sa prispôsobuje aktuálnym teplotným požiadavkám.

Duté vlákno, ktoré tvorí náplň tejto podložky, je vyrobené s ohľadom na najmodernejšie požiadavky v oblasti produkcie syntetických vlákien. Je veľmi priedušné, vďaka čomu rýchlo odvádza prebytočnú vlhkosť z povrchu tela a bráni poteniu či zapareniu pokožky počas spánku. Je vhodné tiež pre alergikov vďaka svojej nízkej prašnosti a dobrej znášanlivosti.

Polyesterové vlákno zároveň dobre tepelne izoluje a optimálne rozkladá teplotu tela po celom povrchu lôžka, bez toho aby dochádzalo k prehriatiu organizmu či naopak vzniku pocitu chladu. Povrch tejto podložky je vyrobený z hustej tkaniny v kombinácii bavlna / polyester, ktorá je veľmi príjemná na omak a ľahko sa udržuje.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Duté vlákno, Bavlna, Polyester
i
i

barva: bílá
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: duté vlákno
produktové řady: Batex ALLERGY

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz