/    /    /    /    /  

Yellow and Blue Pods mýdlové ořechy na praní 1 kg

Značka:
Množství: 1 kg
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 500 g / 189 Kč 250 g / 119 Kč
Kategorie: Mýdlové ořechy
Hodnocení:
4,5/5 4 hlasy
Cena
299
ks
Bez DPH 247 Kč

Yellow and Blue Pods mýdlové ořechy na praní 1 kg

Mýdlové ořechy Yellow and Blue jsou přírodní ekologickou alternativou k pracím práškům a gelům. Ořechy jsou velice jemné k pranému textilu a zároveň i k té nejcitlivější pokožce náchylné k alergiím i podráždění. Jemné složení také zaručuje univerzální použití, ořechy se mohou bez obav použít pro praní bílého, barevného i tmavého prádla, aniž by došlo k jeho poškození či vyšisování barev.

Mýdlové ořechy jsou bohaté na saponin, který při kontaktu s teplou vodou vytváří krémovou pěnu. Ta spolehlivě odstraní nečistoty a zároveň zachová barvu i strukturu praného textilu. Při použití mýdlových ořechů není třeba přidávat aviváž, saponin textilní vlákna přirozeně zjemní, a usnadní tak i následné žehlení. Při praní na nižší teploty lze ořechy použít opakovaně; čím vyšší teplota, tím rychleji ztrácejí ořechy svou účinnost.

Mýdlové ořechy šetrně ale účinně perou prádlo, změkčují jeho strukturu a zároveň jsou jemné k pokožce těla i k životnímu prostředí. Obsažený saponin se při kontaktu s odpadními vodami začne rozkládat na přirozeně se vyskytující látky, které zbytečně nezatěžují přírodu.

Použití: Mýdlové ořechy jsou vhodné pro praní bílého, barevného i tmavého prádla při 30 °C - 95 °C.

Tip: Při použití mýdlových ořechů není nutné přidávat aviváž. Pokud chcete prádlo provonět, pokapte textilní sáček oblíbeným éterickým olejem.

Dávkování: Do přiloženého textilního sáčku vložte podle míry znečištění prádla 2 - 4 mýdlové ořechy a vložte do bubnu pračky.

Yellow and Blue Pods mýdlové ořechy na praní 1 kg

Mydlové orechy Yellow and Blue sú prírodnou ekologickou alternatívou k pracím práškom a gélom. Orechy sú veľmi jemné k pranému textilu a zároveň aj k tej najcitlivejšej pokožke náchylnej na alergie a podráždenie. Jemné zloženie tiež zaručuje univerzálne použitie, orechy sa môžu bez obáv použiť na pranie bielej, farebnej, aj tmavej bielizne bez toho, aby došlo k jeho poškodeniu či vyblednutiu farieb.

Mydlové orechy sú bohaté na saponín, ktorý pri kontakte s teplou vodou vytvára krémovú penu. Tá spoľahlivo odstráni nečistoty a zároveň zachová farbu aj štruktúru praného textilu. Pri použití mydlových orechov nie je potrebné pridávať aviváž, saponín textilné vlákna prirodzene zjemní a zjednoduší tak aj následné žehlenie. Pri praní na nižšie teploty možno orechy použiť opakovane, čím vyššia teplota, tým rýchlejšie strácajú svoju účinnosť.

Mydlové orechy šetrne ale účinne perú bielizeň, zmäkčujú jej štruktúru a zároveň sú jemné k pokožke tela aj k životnému prostrediu. Obsiahnutý saponín sa pri kontakte s odpadovými vodami začne rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky, ktoré zbytočne prírodu nezaťažujú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Na kolik pracích dávek vystačí 1 kg ořechů?

Přibližně na kolik pracích dávek vystačí 1 kilogram mýdlových ořechů? Kilogramové balení mýdlových ořechů ...

Vlastnosti

Složení: Mýdlové ořechy
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz