/    /    /    /  

Saloos Pohádka vánoc 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
74
ks
Bez DPH 61 Kč

Saloos Pohádka vánoc 10 ml

Saloos Pohádka vánoc je směs éterických olejů vyráběná v lékopisné kvalitě, jenž dodá vaší domácnosti tu pravou vánoční atmosféru. Tato aromaterapeutická kompozice má silný zklidňující efekt na tělo i mysl a přináší poklidnou náladu, která přímo vybízí k odpočinku při šálku čaje.

Jednotlivé rostlinné silice působí ve vzájemném souladu a skvěle se doplňují tak, aby zaplnily váš domov atmosférou dokonalé harmonie. Pohádka vánoc obsahuje hřejivé tóny koření, jenž jsou skvělou volbou především v zimním období. Spolu s osvěžujícím citronem účinně neutralizuje nepříjemné pachy.

Vonná směs Pohádka vánoc vás uchvátí vůní sladkého pomeranče v kombinaci s kořeněným aroma anýzu a badyánu. Svěží borovice se svými balzamickými tóny skvěle doplňuje omamnou skořici a hřebíček, jenž okouzlí všechny vaše smysly.

Ta pravá vůně vánoc

Variace éterických olejů Saloos Pohádka Vánoc je to pravé pro zimní čas, kdy evokuje těšení se na svátky a čas strávený s rodinou. Díky této směsi vykouzlíte v mžiku doma tu pravou vánoční atmosféru, kdy se budete cítit klidně a odpočatě. Jemně hřejivá vůně této aromaterapeutické směsi je tím pravým pro dlouhé zimní večery, kdy si chcete vychutnat chvíle relaxace v teple domova.

Uvolnění a odpočinek ve vánočním shonu

Směs přírodních rostlinných silic s hřejivými a nasládlými tóny vás ihned okouzlí a pomůže vám zapomenout na stres běžného dne a oddechnout si na chvíli od vánočního shonu. Vůně vánočního koření, anýzu a badyánu, vám ihned dodá dobrou náladu a harmonizuje psychiku. Sladký pomeranč s osvěžujícím citronem pak poskytne osvěžení a aroma borovice připomene rozsvícený vánoční stromeček.  

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a na dlouhou dobu. Díky éterickým olejům Saloos tak navodíte ve svém domově příjemnou atmosféru a pocit harmonie.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Saloos Pohádka vánoc 10 ml

Saloos Rozprávka Vianoc je zmes éterických olejov vyrábaná v liekopisnej kvalite, ktorá dodá vašej domácnosti pravú vianočnú atmosféru. Táto aromaterapeutická kompozícia má silný upokojujúci efekt na telo i myseľ a prináša pokojnú náladu, ktorá priamo nabáda k odpočinku pri šálke čaju.

Jednotlivé rastlinné silice pôsobia vo vzájomnom súlade a skvele sa dopĺňajú tak, aby zaplnili váš domov atmosférou dokonalej harmónie. Rozprávka Vianoc obsahuje hrejivé tóny korenia, ktoré sú skvelou voľbou predovšetkým v zimnom období. Spolu s osviežujúcim citrónom účinne neutralizuje nepríjemné pachy.

Vonná zmes Rozprávka Vianoc vás uchváti vôňou sladkého pomaranča v kombinácii s korenistou arómou anízu a badiánu. Svieža borovica so svojimi balzamickými tónmi skvele dopĺňa omamnú škoricu a klinčeky, ktoré okúzlia všetky vaše zmysly.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz