/    /    /    /    /  

Batex Pohankový polštář 30x23cm, 402 různé vzory

Značka:
Množství: 30x23 cm, 0.3 kg
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pohankové polštáře
Produktová řada: Batex NATUR
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
150
ks
Bez DPH 124 Kč

Batex Pohankový polštář 30x23cm, 402 různé vzory

Aktuálně: Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Typ dezénu potahu se mění dle aktuální nabídky výrobce.

Batex Pohankový polštář obohatí vaši relaxaci a přivede vás do hlubokého uvolnění. Je vyroben na základě těch nejjednodušších přirozených materiálů a jejich jedinečných vlastností. Pohankové slupky, ze kterých je tvořena náplň, jsou velice dobře snášeny i těmi nejmenšími, proto jsou oblíbenou součástí širokého spektra relaxačních pomůcek. 

Pohankové slupky dokáží pohltit a dlouhodbě udržet teplotu. Proto je můžete nahřát na topení či v mikrovlnné troubě a používat tento polštářek jako hřejivý obklad, jenž využijete při mnoha obtížích s namáhanými svaly či klouby. Ihned uvolní od chronických bolestí a je vhodný také při revmatizmu či artróze. Napomáhá urychlit regeneraci svalstva po celém těle.

Pohankové slupky zároveň mají mikromasážní účinky a zlepšují lokální prokrvení. Polštářek využijete také pro podložení krku a šíje, zejména při sedavém zaměstnání. Po vychlazení v lednici či v mrazáku poslouží také jako chladivý obklad. Povrch je vyroben ze stoprocentní bavlny, bavlněného saténu nebo krepu, podle toho, kterou verzi produktu si zvolíte. Součástí balení je snímatelný bavlněný potah.

Poštářky s pohankovou výplní se nesmí prát v pračce. Je však vhodně je nechávat provětrat na čerstvém vzduchu a prohřát na sluníčku. Balvněný povlak pak lze bez obav prát v pračce při teplotě do 40 °C.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Pohankový polštář 30x23cm, 402 různé vzory

Batex Pohánkový vankúš obohatí váš relax a privedie vás do hlbokého uvoľnenia. Je vyrobený na základe tých najjednoduchších prirodzených materiálov a ich jedinečných vlastností. Pohánkové šupky, z ktorých je tvorená náplň, sú veľmi dobre znášané aj tými najmenšími, preto sú obľúbenou súčasťou širokého spektra relaxačných pomôcok.

Pohánkové šupky dokážu pohltiť a dlhodobo udržať teplotu. Preto ich môžete nahriať na radiátore či v mikrovlnnej rúre a používať tento vankúšik ako hrejivý obklad, ktorý využijete pri mnohých ťažkostiach s namáhanými svalmi či kĺbmi. Ihneď uvoľní od chronických bolestí a je vhodný tiež pri reumatizme či artróze. Napomáha urýchliť regeneráciu svalstva po celom tele.

Pohánkové šupky zároveň majú mikromasážne účinky a zlepšujú lokálne prekrvenie. Vankúšik využijete tiež na podloženie krku či šije, najmä pri sedavom zamestnaní. Po vychladení v chladničke či v mrazničke poslúži tiež ako chladivý obklad. Povrch je vyrobený zo stopercentnej bavlny, bavlneného saténu alebo krepu, podľa toho, ktorú verziu produktu si zvolíte. Súčasťou balenia je snímateľný poťah, ktorý môžete prať v práčke.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pohankové slupky, Bavlna, Bavlněný satén, Krep
i
i

barva: různé druhy a vzory
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlněný satén, čistá bavlna, krep
lůžkoviny - výplně: pohankové slupky
produktové řady: Batex NATUR

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz