/    /    /    /  

Taoasis Pokojová vůně Citrusová zahrada, Baldini 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Osvěžovače do bytu
Produktová řada: Baldini Pokojové vůně
Certifikáty: FSC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
355
ks
Bez DPH 293 Kč

Taoasis Pokojová vůně Citrusová zahrada, Baldini 30 ml

Pokojová vůně Taoasis Baldini Citrusová zahrada potěší jemnou vůní zralého sladkého ovoce, osvěží a příjemně naladí. Povzbuzující vůně citrusových plodů s jemnými tóny květin navodí pohodu a pomůže si maximálně užít chvíle ztrávené doma. Obsažená směs éterických olejů tvoří jemnou dlouhotrvající vůni a současně působí pozitivně na naše smysly, které přenese do teplých letních dnů.

Pokojová vůně v sobě spojuje pouze čisté éterické oleje a bio alkohol. Díky tomu má jemnou a přesto krásnou a dlouhotrvající vůni citrusových plodů. Sladká zralá mandarinka a pomeranč se prolínají s nahořklým grapefruitem a jsou zjemněny lehkými tóny květin. Tato sladká a přesto osvěžující vůně se hodí obzvlášť do obývacího pokoje či do pracovny, povzbudí vás a rozproudí energii v těle.

Použití: Lahvičku s vůní otevřete a do hrdla vložte dřevěnou kuličku. Umístěte do otevřeného prostoru. Během několika chvil se vůně rozšíří po celém pokoji. Při pokojové teplotě vydrží jedna lahvička vonět zhruba čtyři týdny.

Taoasis Pokojová vůně Citrusová zahrada, Baldini 30 ml

Izbová vôňa Taoasis Baldini Citrusová záhrada poteší jemnou vôňou zrelého sladkého ovocia, osvieži a príjemne naladí. Povzbudzujúca vôňa citrusových plodov s jemnými tónmi kvetín navodí pohodu a pomôže si maximálne užiť chvíle strávené doma. Obsiahnutá zmes éterických olejov tvorí jemnú dlhotrvajúcu vôňu, a súčasne pôsobí pozitívne na naše zmysly, ktoré prenesie do teplých letných dní.

Izbová vôňa v sebe spája len čisté éterické oleje a bio alkohol. Vďaka tomu má jemnú, a napriek tomu krásnu a dlhotrvajúcu vôňu citrusových plodov. Sladká zrelá mandarínka a pomaranč sa prelínajú s horkastým grapefruitom a sú zjemnené ľahkými tónmi kvetín. Táto sladká, a napriek tomu osviežujúca vôňa sa hodí obzvlášť do obývacej izby či do pracovne, povzbudí vás a rozprúdi energiu v tele.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum, Limonene, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Linalool
i
i

konzistence: tekutá
obal: dřevěný, skleněný
produktové řady: Baldini Pokojové vůně

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/