/    /    /    /  

Taoasis Pokojová vůně Dobrý spánek, Baldini 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Osvěžovače do bytu
Produktová řada: Baldini Pokojové vůně
Certifikáty: FSC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
355
ks
Bez DPH 293 Kč

Taoasis Pokojová vůně Dobrý spánek, Baldini 30 ml

Pokojová vůně Taoasis Baldini Dobrý spánek uklidní jemnou květinovou vůní levandule s nahořklými tóny dřeva, příjemně naladí a zpříjemní chvilky odpočinku. Relaxační vůně květin navodí pohodu, napomůže klidnému odpočinku a podpoří spokojené usínání. Obsažená směs éterických olejů tvoří jemnou dlouhotrvající vůni a současně působí pozitivně na naše smysly.

Pokojová vůně v sobě spojuje pouze čisté éterické oleje a bio alkohol. Díky tomu má jemnou a přesto krásnou a dlouhotrvající vůni levandule s tóny dřeva a ovoce. Sladká vůně citrusových plodů je doplněna lehkými tóny květin a nahořklým dřevem. Tato sladká uklidňující vůně se hodí obzvlášť do ložnice či do dětského pokoje, kde příjemně ukolébá ke spánku.

Použití: Lahvičku s vůní otevřete a do hrdla vložte dřevěnou kuličku. Umístěte do otevřeného prostoru. Během několika chvil se vůně rozšíří po celém pokoji. Při pokojové teplotě vydrží jedna lahvička vonět zhruba čtyři týdny.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Taoasis Pokojová vůně Dobrý spánek, Baldini 30 ml

Izbová vôňa Taoasis Baldini Dobrý spánok upokojí jemnou kvetinovou vôňou levandule s horkastými tónmi dreva, príjemne naladí a spríjemní chvíľky oddychu. Relaxačná vôňa kvetín navodí pohodu, napomôže pri pokojnom oddychu a podporí spokojné zaspávanie. Obsiahnutá zmes éterických olejov vytvára jemnú dlhotrvajúcu vôňu, a súčasne pôsobí pozitívne na naše zmysly.

Izbová vôňa v sebe spája len čisté éterické oleje a bio alkohol. Vďaka tomu má jemnú, a napriek tomu krásnu a dlhotrvajúcu vôňu levandule s tónmi dreva a ovocia. Sladká vôňa citrusových plodov je doplnená ľahkými tónmi kvetín a horkastým drevom. Táto sladká upokojujúca vôňa sa hodí obzvlášť do spálne či do detskej izby, kde príjemne ukolíše do spánku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

konzistence: tekutá
obal: dřevěný, skleněný
produktové řady: Baldini Pokojové vůně

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/