/    /    /    /  

Taoasis Pokojová vůně Rovnováha, Baldini 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Osvěžovače do bytu
Produktová řada: Baldini Pokojové vůně
Certifikáty: FSC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
355
ks
Bez DPH 293 Kč

Taoasis Pokojová vůně Rovnováha, Baldini 30 ml

Pokojová vůně Taoasis Baldini Rovnováha uklidní vůní kořeněných citrusových plodů a sladkého pikantního kakaa, příjemně naladí a zpříjemní chvilky odpočinku. Sladká ovocná vůně navodí pohodu a napomůže relaxaci po dlouhém náročném dni. Obsažená směs éterických olejů tvoří jemnou dlouhotrvající vůni a současně působí pozitivně na naše smysly.

Pokojová vůně v sobě spojuje pouze čisté éterické oleje a bio alkohol. Díky tomu má jemnou a přesto krásnou a dlouhotrvající vůni pomerančů a mandarinek s tóny skořice a sladkého jemného kakaa. Sladká vůně citrusů je lehce okořeněna skořicí a získává tak krásný hřejivý účinek na mysl. Tato uvolňující vůně se hodí obzvlášť do obývacího pokoje, kde podpoří chvíle odpočinku a pomůže se snadněji zbavit stresu.

Použití: Lahvičku s vůní otevřete a do hrdla vložte dřevěnou kuličku. Umístěte do otevřeného prostoru. Během několika chvil se vůně rozšíří po celém pokoji. Při pokojové teplotě vydrží jedna lahvička vonět zhruba čtyři týdny.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Taoasis Pokojová vůně Rovnováha, Baldini 30 ml

Izbová vôňa Taoasis Baldini Rovnováha upokojí vôňou korenistých citrusových plodov a sladkého pikantného kakaa, príjemne naladí a spríjemní chvíľky oddychu. Sladká ovocná vôňa navodí pohodu a napomôže pri relaxácii po dlhom náročnom dni. Obsiahnutá zmes éterických olejov tvorí jemnú dlhotrvajúcu vôňu, a súčasne pôsobí pozitívne na naše zmysly.

Izbová vôňa v sebe spája len čisté éterické oleje a bio alkohol. Vďaka tomu má jemnú, a napriek tomu krásnu a dlhotrvajúcu vôňu pomarančov a mandarínok s tónmi škorice a sladkého jemného kakaa. Sladká vôňa citrusov je ľahko okorenená škoricou, a získava tak krásny hrejivý účinok na myseľ. Táto uvoľňujúca vôňa sa hodí obzvlášť do obývacej izby, kde podporí chvíle oddychu a pomôže sa ľahšie zbaviť stresu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

konzistence: tekutá
obal: dřevěný, skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Baldini Pokojové vůně

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/