/    /    /    /  

Farfalla Pokojový sprej Toscana 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Kategorie: Spreje do bytu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Farfalla Pokojový sprej Toscana 100 ml

Pokojový sprej Toscana Farfalla je ovocná, dřevitá vůně, která osvěžuje a stimuluje smysly a navozuje příjemnou pohodu. Přírodní éterické oleje bergamotu, heřmánku, levandule, geránia, citronu a cypřišku přináší originální osvěžující aroma, které bude slušet každé místnosti. Neutralizuje pachy a napomáhá ke koncetraci.

Pokojový sprej obsahuje pouze ryzí přírodní suroviny. Vonné esence poskytují jedinečné přírodní aroma a mají aromaterapeutické účinky. Díky tomu pokojové vůně Farfalla přispívají k lepší psychické pohodě a navozují příjemnou atmosféru. Ovocně dřevitá vůně Toscana je skvělá pro každou domácnost a připomene vám dlouhé letní večery plné zrajícího ovoce.

Tento osvěžovač vzduchu vás překvapí svou neodolatelnou vůní a dokonale přírodně čistým složením. Skleněné balení aroma sprejů navíc bude slušet každému interiéru.

Použití: Sprej je určený pro použití v obytných místnostech. Jemně rozprašte do prostoru. Vhodné pro domácí použití, v čekárnách, kancelářích nebo na recepcích. Aroma sprej Farfalla můžete použít i v autě.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Alkohol, přírodní éterické oleje
INCI: Alcohol, Essential Oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný

Výrobce

Farfalla Essentials AG
Florastrasse 18
8610 Uster
Švýcarsko
www.farfalla.ch