/    /    /    /    /  

Batex Polštář kombinovaný, 011 B/M/R

Značka:
Množství: 90x70 cm, 1+0.5 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Speciální polštáře
Produktová řada: Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1090
ks
Bez DPH 901 Kč

Batex Polštář kombinovaný, 011 B/M/R

Batex Polštář kombinovaný je skvělou inovací pro vás zdravý spánek. Tento polštář se skládá ze dvou vzájemně kombinovatelných polštářků, jež můžete vkládat do sebe či používat samostatně. Získáte tak multifunkční výrobek, který můžete snadno přizpůsobovat podle způsobu použití. Polštář je vhodný pro celoroční použití a reaguje na vnější teplotu i teplotu vašeho těla.

Velký vnější polštář je plněný mykanou ovčí vlnou bez příměsí. Tento materiál se vyznačuje maximální hřejivostí a skvěle tepelně izoluje. Zároveň je však prodyšný, a brání tak nadměrnému pocení. Každé vlákno ovčí vlny je obaleno rovnoměrnou vrstvou lanolinu, jenž zaručuje dlouhodobou životnost a nízkou prašnost, díky čemuž je vhodná také pro alergiky.

Vnitřní menší polštářek můžete používat také samostatně na cestování či při dlouhém sezení. Je plněn kvalitním dutým vláknem, jenž je velice měkké a vzdušné. Díky vzájemné kombinovatelnosti obou polštářů tak můžete kdykoliv regulovat míru opory krční páteře. Povrchovým materiálem výrobku je čistá bavlna, jež je příjemná k pokožce.

Polštář si můžete vybrat buď s povlakem v bílé, modré, nebo růžové barvě. Tím, že polštář obsahuje ovčí vlnu, jej nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění lze odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Při větším znečištění je nejlepší polštář přenechat odbornému chemickému čištění.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Polštář kombinovaný, 011 B/M/R

Batex Vankúš kombinovaný je skvelou inováciou pre váš zdravý spánok. Tento vankúš sa skladá z dvoch vzájomne kombinovateľných vankúšov, ktoré môžete vkladať do seba či používať samostatne. Získate tak multifunkčný výrobok, ktorý môžete ľahko prispôsobovať podľa spôsobu použitia. Vankúš je vhodný pre celoročné použitie a reaguje na vonkajšiu teplotu aj teplotu vášho tela.

Veľký vonkajší vankúš je plnený mykanou ovčou vlnou bez prímesí. Tento materiál sa vyznačuje maximálnou hrejivosťou a skvele tepelne izoluje. Zároveň je však priedušná, a bráni tak nadmernému poteniu. Každé vlákno ovčej vlny je obalené rovnomernou vrstvou lanolínu, ktorý zaručuje dlhodobú životnosť a nízku prašnosť, vďaka čomu je vhodná tiež pre alergikov.

Vnútorný menší vankúšik môžete používať tiež samostatne na cestovanie či pri dlhom sedení. Je plnený kvalitným dutým vláknom, ktoré je veľmi mäkké a vzdušné. Vďaka vzájomnej kombinovateľnosti oboch vankúšov tak môžete kedykoľvek regulovať mieru opory krčnej chrbtice. Povrchovým materiálom výrobku je čistá bavlna, ktorá je príjemná k pokožke.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna, Duté vlákno
i
i

barva: bílá, modrá, růžová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: duté vlákno, ovčí vlna
produktové řady: Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz