/    /    /    /    /  

Batex Polštář PES, 012 S

Značka:
Množství: 90x70 cm, 0.5+0.5 kg
Kategorie: Speciální polštáře
Produktová řada: Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Batex Polštář PES, 012 S

Batex Polštář PES má propracované dvojité složení pro optimální oporu vaší krční páteře a šíjového svalstva. Využívá benefity přírodních i syntetických materiálů pro dosažení maximálního komfortu a jedinečných vlastností, jež podporují zdravý spánek. Napomáhá ihned uvolnit namáhané svalstvo a přináší hlubokou relaxaci bez bolesti či nepříjemného napětí.

Jádro polštáře je tvořeno čistou ovčí vlnou, jež saje přebytečný pot a udržuje stálou teplotu těla. Díky tomu působí blahodárně při mnoha obtížích týkajících se pohybového aparátu. Výjimečné vlastnosti ovčí vlny oceníte zejména při revmatismu a dalších onemocněních kloubů a svalů. Polštáře plněné ovčí vlnou jsou zejména vhodné při přetěžování krční páteře a sedavém zaměstnání.

Vlněné jádro je obaleno vrstvou polyesterového dutého vlákna, jež je velice prodyšné. Duté vlákno je objemnější a zachovává tvarovou paměť. Díky tomu podporuje vaše uvolnění a posiluje správné postavení krčního svalstva. Povrch tohoto polštáře je tvořen stoprocentní bavlnou, jež je příjemná na omak a nedráždí pokožku.

Povrch je navíc obohacen o aktivní stříbro s vynikajícími antibakteriálními vlastnosti. Dlouhodobě vás tak ochrání před roztoči, bakteriemi, kvasinkami a houbami. Tím, že polštář obsahuje ovčí vlnu, jej nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění lze odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Při větším znečištění je nejlepší polštář přenechat odbornému chemickému čištění.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Polštář PES, 012 S

Batex Vankúš PES má prepracované dvojité zloženie pre optimálnu oporu vašej krčnej chrbtice a šijového svalstva. Využíva benefity prírodných a syntetických materiálov pre dosiahnutie maximálneho komfortu a jedinečných vlastností, ktoré podporujú zdravý spánok. Napomáha ihneď uvoľniť namáhané svalstvo a prináša hlboký relax bez bolesti či nepríjemného napätia.

Jadro vankúša je tvorené čistou ovčou vlnou, ktorá saje prebytočný pot a udržuje stálu teplotu tela. Vďaka tomu pôsobí blahodarne pri mnohých ťažkostiach týkajúcich sa pohybového aparátu. Výnimočné vlastnosti ovčej vlny oceníte najmä pri reumatizme a ďalších ochoreniach kĺbov a svalov. Vankúše plnené ovčou vlnou sú najmä vhodné pri preťažovaní krčnej chrbtice a sedavom zamestnaní.

Vlnené jadro je obalené vrstvou polyesterového dutého vlákna, ktoré je veľmi priedušné. Duté vlákno je objemnejšie a zachováva tvarovú pamäť. Vďaka tomu podporuje vaše uvoľnenie a posilňuje správne postavenie krčného svalstva. Povrch tohto vankúša je tvorený stopercentnou bavlnou, ktorá je príjemná na omak a nedráždi pokožku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Péče o polštář PES Batex z dutých vláken a ovčí vlny

Chtěl bych se zeptat, jak se polštář PES Batex udržuje? Polštář PES Batex je naplněn dutým vláknem, zatímco ...

Vlastnosti

Složení: Duté vlákno, Bavlna, Ovčí vlna
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: duté vlákno, ovčí vlna
produktové řady: Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz