/    /    /    /    /  

Batex Polštář vlněný anatomický, 013 S

Značka:
Množství: 90x70 cm, 1 kg
Kategorie: Anatomické polštáre
Produktová řada: Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Batex Polštář vlněný anatomický, 013 S

Batex Polštář vlněný anatomický je ideálně přizpůsobený fyziologii lidského těla a poskytne vám optimální podporu, jenž umocní vaši relaxaci. Je vyroben s maximálním ohledem na kritéria zdravého spánku za použití čistých přírodních materiálů, jež se vyznačují vysokou kvalitou a skvělými uživatelskými vlastnostmi. Jedná se o produkt české firmy Batex s dlouholetou tradicí, jež patří mezi špičku na trhu s lůžkovinami.

Polštář je plněný stoprocentní ovčí vlnou. Ovčí vlna se vyznačuje vysokou hřejivostí a výborně tepelně izoluje. Díky tomu vám zaručí dlouhodobý teplotní komfort v jakémkoliv ročním období.  Výrobky z ovčí vlny jsou vhodné i pro alergiky díky lanolinu, který obaluje každý jednotlivý vlas, a brání tak množení mikroorganismů a roztočů, jež mohou dráždit dýchací cesty.

Ovčí vlna je zároveň vysoce prodyšná, a brání tak nadměrnému pocení či zapaření pokožky. Tento polštář je výjimečný svým tvarem, který je vyvinut s ohledem na přirozené dispozice lidského těla. Napomáhá uvolnit krční a šíjové svalstvo a při dlouhodobém používání působí preventivně proti chronickým bolestem hlavy a krku.

Povrch polštáře má smetanovou barvu a je vyroben ze stoprocentní bavlny, která je opatřena antibakteriální úpravou, které je dosaženo díky obsahu aktivního stříbra. To poskytuje spolehlivou ochranu před roztoči, bakteriemi, kvasinkami a houbami. Tím, že je výplň polštáře tvořena ovčí vlnou, jej nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění na jeho povrchu lze odstranit ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Při větším znečištění doporučujeme pošltář přenechat odbornému zásahu v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Polštář vlněný anatomický, 013 S

Batex Vankúš vlnený anatomický je ideálne prispôsobený fyziológii ľudského tela a poskytne vám optimálnu podporu, ktorá umocní váš relax. Je vyrobený s maximálnym ohľadom na kritéria zdravého spánku za použitia čistých prírodných materiálov, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a skvelými užívateľskými vlastnosťami. Jedná sa o produkt českej firmy Batex s dlhoročnou tradíciou, ktorá patrí medzi špičku na trhu s lôžkovinami.

Vankúš je plnený stopercentnou ovčou vlnou. Ovčia vlna sa vyznačuje vysokou hrejivosťou a výborne tepelne izoluje. Vďaka tomu vám zaručí dlhodobý teplotný komfort v akomkoľvek ročnom období. Výrobky z ovčej vlny sú vhodné aj pre alergikov vďaka lanolínu, ktorý obaľuje každý jednotlivý vlas, a bráni tak množeniu mikroorganizmov a roztočov, ktoré môžu dráždiť dýchacie cesty.

Ovčia vlna je zároveň vysoko priedušná, a bráni tak nadmernému poteniu či zapareniu pokožky. Tento vankúš je výnimočný svojim tvarom, ktorý je vyvinutý s ohľadom na prirodzené dispozície ľudského tela. Napomáha uvoľniť krčné a šijové svalstvo a pri dlhodobom používaní pôsobí preventívne proti chronickým bolestiam hlavy a krku. Povrch vankúša je zo stopercentnej bavlny.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna
produktové řady: Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz