/    /    /    /    /  

Batex Polštář vlněný anatomický, 014 S

Značka:
Množství: 60x45 cm, 0.6 kg
Kategorie: Anatomické polštáre
Produktová řada: Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Batex Polštář vlněný anatomický, 014 S

Batex Polštář vlněný anatomický je určen pro optimální oporu krční páteře a napomáhá správnému rozvíjení šíjového svalstva. Jeho tvar je vyvinut s maximálním ohledem na anatomii lidského organismu, a poskytuje tak hlubokou relaxaci. Udržuje krční páteř ve správné poloze, a tím ulevuje od bolestí a mnoha chronických potíží, jako je revmatismus a další.

Použití anatomického polštáře je vhodné v jakémkoliv věku a ocení jej zejména lidé se sedavým zaměstnáním. Koriguje postavení hlavy a krku do polohy, kdy dochází k uvolnění hlubokého svalstva, a tím maximalizuje regenerační efekt spánku na lidský organismus. Polštář je plněný stoprocentní ovčí vlnou bez jakýchkoliv příměsí, která mu dodává výjimečné vlastnosti.

Ovčí vlna má schopnost smršťovat se a natahovat podle okolní teploty, díky čemuž se dokonale přizpůsobuje aktuálním teplotním podmínkám. Skvěle tepelně izoluje a brání prochladnutí, zároveň je však velice vzdušná a prodyšná. Ihned odvádí nadbytečnou vlhkost z povrchu těla a brání nepříjemnému pocení.

Povrch polštáře je tvořen hustě tkanou stoprocentní bavlnou ve smetanové barvě. Má speciální aktibakteriální úpravu díky obsahu aktivního stříbra. To vás spolehlivě ochrání před roztoči, bakteriemi, kvasinkami i houbami. Tím, že je výplň polštáře tvořena ovčí vlnou, jej nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění na jeho povrchu lze odstranit ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Při větším znečištění doporučujeme pošltář přenechat odbornému zásahu v čistírně.

Použití: Polštáře nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Polštář vlněný anatomický, 014 S

Batex Vankúš vlnený anatomický je určený pre optimálnu oporu krčnej chrbtice a napomáha správnemu rozvoju šijového svalstva. Jeho tvar je vyvinutý s maximálnym ohľadom na anatómiu ľudského organizmu, a poskytuje tak hlboký relax. Udržuje krčnú chrbticu v správnej polohe, a tým uľavuje od bolesti a mnohých chronických ťažkostí, ako je reumatizmus a ďalšie.

Použitie anatomického vankúša je vhodné v akomkoľvek veku a ocenia ho najmä ľudia so sedavým zamestnaním. Koriguje postavenie hlavy a krku do polohy, kde dochádza k uvoľneniu hlbokého svalstva, a tým maximalizuje regeneračný efekt spánku na ľudský organizmus. Vankúš je plnený stopercentnou ovčou vlnou bez akýchkoľvek prímesí, ktorá mu dodáva výnimočné vlastnosti.

Ovčia vlna má schopnosť zmršťovať sa a naťahovať podľa okolitej teploty, vďaka čomu sa dokonale prispôsobuje aktuálnym teplotným podmienkam. Skvele tepelne izoluje a bráni prechladnutiu, zároveň je však veľmi vzdušná a priedušná. Ihneď odvádza nadbytočnú vlhkosť z povrchu tela a bráni nepríjemnému poteniu. Povrch vankúša je tvorený stopercentnou  bavlnou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Ovčí vlna
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna
produktové řady: Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz