/    /    /    /    /  

Batex Polštář vlněný zdravotní, 015 B/M/R

Značka:
Množství: 60x45 cm, 0.4 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Anatomické polštáre
Produktová řada: Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
400
ks
Bez DPH 331 Kč

Batex Polštář vlněný zdravotní, 015 B/M/R

Batex Polštář vlněný zdravotní je výrobek české firmy Batex, jenž vyniká vysokou kvalitou zpracování a použitím přírodních i syntetických materiálů, které jsou v maximálním souladu s moderními požadavky na zdravý spánek. Tento praktický tvarovaný polštář je vyroben s důrazem na fyziologii lidského organismu a maximalizuje regenerační efekt spánku.

Tento zdravotní polštář je velice variabilní a můžete jej skládat podle aktuální potřeby. Je vhodný pro spánek na břiše, na boku i na zádech a ve všech polohách poskytuje dokonalou oporu pro krk a hlavu. Napomáhá okamžitě uvolňovat namáhané šíjové svalstvo a díky nízké hmotnosti a kompaktnímu tvaru je vhodný také na cestování.

Polštář je plněný stoprocentní mykanou ovčí vlnou, které má skvělé termoizolační vlastnosti a brání prochladnutí organismu. Zároveň je však velice vzdušná a přizpůsobuje se aktuálním teplotím podmínkám díky dynamickým schopnostem ovčího rouna. Povrch polštáře je vyroben z čisté bavlny, která je příjemná k pokožce. Můžete si vybrat z bílé, modré nebo růžové varianty.

Polštář plněný ovčí vlnou nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění lze odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Při větším znečištění doporučujeme polštář přenechat odbornému ošetření v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Polštář vlněný zdravotní, 015 B/M/R

Batex Vankúš vlnený zdravotný je výrobok českej firmy Batex, ktorá vyniká vysokou kvalitou spracovania a použitím prírodných a syntetických materiálov, ktoré sú v maximálnom súlade s modernými požiadavkami na zdravý spánok. Tento prakticky tvarovaný vankúš je vyrobený s dôrazom na fyziológiu ľudského organizmu a maximalizuje regeneračný efekt spánku.

Tento zdravotný vankúš je veľmi variabilný a môžete ho skladať podľa aktuálnej potreby. Je vhodný pre spánok na bruchu, na boku a na chrbte a vo všetkých polohách poskytuje dokonalú oporu pre krk a hlavu. Napomáha okamžite uvoľňovať namáhané šijové svalstvo a vďaka nízkej hmotnosti a kompaktnému tvaru je vhodný tiež na cestovanie.

Vankúš je plnený stopercentnou mykanou ovčou vlnou, ktorá má skvelé termoizolačné vlastnosti a bráni prechladnutiu organizmu. Zároveň je však veľmi vzdušná a prispôsobuje sa aktuálnym teplotným podmienkam vďaka dynamickým schopnostiam ovčieho rúna. Povrch vankúša je vyrobený z čistej bavlny, ktorá je príjemná k pokožke.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna
i
i

barva: bílá, modrá, růžová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna
produktové řady: Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz