/    /    /    /    /  

Batex Polštář z dutého vlákna dvojitý, 211 B

Značka:
Množství: 90x70 cm, 0.5+0.5 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Speciální polštáře
Produktová řada: Batex ALLERGY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
790
ks
Bez DPH 653 Kč

Batex Polštář z dutého vlákna dvojitý, 211 B

Batex Polštář z dutého vlákna dvojitý vám nabízí více možností pro variabilní polohování při spánku a každodenním odpočinku. Je tvořen ze dvou částí, které můžete libovolně vkládat do sebe či používat samostatně. Jeho vysoká kvalita zpracování spolu s odolnými materiály váš příjemně překvapí a je plně v souladu s těmi nejmodernějšími požadavky na zdravý spánek.

Velký vnější polštář je plněný mykaným dutým vláknem, které si zachovává tvarovou a objemovou stálost. Je velice prodyšné a vzdušné, díky čemuž brání nadměrnému pocení a ihned odvádí přebytečnou vlhkost z povrchu těla. Díky takřka nulové prašnosti jsou lůžkoviny plněné dutým vláknem vhodné i pro alergiky a osoby přecitlivělé na prach.

Vnitřní měnší polštářek můžete vkládat do vnějšího polštáře nebo jej využít pro relaxaci během dne například při čtení či sledování televize. Jeho náplň je tvořena polyesterovými vločkami, jež jsou mimořádně pružné a měkké. Povrch polštáře je vyroben z kvalitní tkaniny ve složení bavlna/polyester, která se snadno udržuje a je skutečně příjemná k pokožce.

Dvojitý polštář s výplní z dutých vláken/polyesterových vloček můžete snadno udržovat praním v pračce do teploty až 95 °C. Vysoká teplota zajistí nejen dokonalou čistotu, ale také odstranění veškerých alergenů.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Polštář z dutého vlákna dvojitý, 211 B

Batex Vankúš z dutého vlákna dvojitý vám ponúka viac možností pre variabilné polohovanie pri spánku a každodennom oddychu. Je tvorený z dvoch častí, ktoré môžete ľubovoľne vkladať do seba či používať samostatne. Jeho vysoká kvalita spracovania spolu s odolnými materiálmi vás príjemne prekvapia a sú plne v súlade s tými najmodernejšími požiadavkami na zdravý spánok.

Veľký vonkajší vankúš je plnený mykaným dutým vláknom, ktoré si zachováva tvarovú a objemovú stálosť. Je veľmi priedušné a vzdušné, vďaka čomu bráni nadmernému poteniu a ihneď odvádza prebytočnú vlhkosť z povrchu tela. Vďaka takmer nulovej prašnosti sú lôžkoviny plnené dutým vláknom vhodné aj pre alergikov a osoby precitlivené na prach.

Vnútorný menší vankúšik môžete vkladať do vonkajšieho vankúša alebo ho využiť pre relax počas dňa napríklad pri čítaní či sledovaní televízie. Jeho náplň je tvorená polyesterovými vločkami, ktoré sú mimoriadne pružné a mäkké. Povrch vankúša je vyrobený z kvalitnej tkaniny v zložení bavlna / polyester, ktorá sa ľahko udržiava a je skutočne príjemná k pokožke.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Duté vlákno, Bavlna, Polyester, Polyesterové vločky
i
i

barva: bílá
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: duté vlákno, polyesterové vločky
produktové řady: Batex ALLERGY

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz