/    /    /    /    /  

Batex Polštář z dutého vlákna extra, 213 B

Značka:
Množství: 60x45 cm, 0.3 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Speciální polštáře
Produktová řada: Batex ALLERGY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
480
ks
Bez DPH 397 Kč

Batex Polštář z dutého vlákna extra, 213 B

Batex Polštář z dutého vlákna extra se vyznačuje mimořádnou kvalitou zpracování s důrazem na použití těch nejlepších materiálů, jež jsou charakteristické svou dlouhodobou životností a snadnou údržbou. Tento hladký polštář v menším rozměru je vyroben v souladu s fyziologií zdravého spánku, poskytne vám účinnou oporu a prohloubí váš odpočinek.

Netradiční náplň tohoto polštáře mu dodává skvělé vlastnosti. Směs polyesterových vloček dlouhodobě udžuje stálý tvar a objem, díky čemuž je ideálním materiálem pro plnění lůžkovin. Polyesterové vločky jsou velice prodyšné, dodávají polštáři vzdušnost a brání nadměrnému pocení. Zároveň ale výborně tepelně izolují a zachovávají teplotní komfort v průběhu celé noci.

Mezi povrchovou vrstvou a náplní z vloček je všita tenká vrstva dutého vlákna, jež reguluje jakékoliv nerovnosti a udržuje polštář stále dokonale hladký. Polštář je opatřen uzávěrem na zip pro možnost snadného přizpůsobení množství náplně. Povrchovým materiálem je tkanina ve složení bavlna/polyester, jež je velice měkká a nedráždí pokožku.

Polštář můžete snadno udržovat praním v pračce do teploty až 95 °C. Vysoká teplota zajistí nejen dokonalou čistotu, ale také odstranění veškerých alergenů.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Polštář z dutého vlákna extra, 213 B

Batex Vankúš z dutého vlákna extra sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou spracovania s dôrazom na použitie tých najlepších materiálov, ktoré sú charakteristické svojou dlhodobou životnosťou a ľahkou údržbou. Tento hladký vankúš v menšom rozmere je vyrobený v súlade s fyziológiou zdravého spánku, poskytne vám účinnú oporu a prehĺbi váš oddych.

Netradičná náplň tohto vankúša mu dodáva skvelé vlastnosti. Zmes polyesterových vločiek dlhodobo udržuje stály tvar a objem, vďaka čomu je ideálnym materiálom pre plnenie lôžkovín. Polyesterové vločky sú veľmi priedušné, dodávajú vankúšu vzdušnosť a bránia nadmernému poteniu. Zároveň ale výborne tepelne izolujú a zachovávajú teplotný komfort v priebehu celej noci.

Medzi povrchovou vrstvou a náplňou z vločiek je všitá tenká vrstva dutého vlákna, ktorá reguluje akékoľvek nerovnosti a udržiava vankúš stále dokonale hladký. Vankúš je opatrený uzáverom na zips pre možnosť ľahkého prispôsobenia množstva náplne. Povrchovým materiálom je tkanina v zložení bavlna / polyester, ktorá je veľmi mäkká a nedráždi pokožku.  


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Polyester, Duté vlákno, Polyesterové vločky
i
i

barva: bílá
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: duté vlákno, polyesterové vločky
produktové řady: Batex ALLERGY

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz