/    /    /    /    /  

Batex Polštář z vlněného včesu, 107 70x55 cm

Značka:
Množství: 70x55 cm
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Klasické polštáře
Produktová řada: Batex TOUCH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1050
ks
Bez DPH 868 Kč

Batex Polštář z vlněného včesu, 107 70x55 cm

Polštář se snímatelným potahem z vlněného včesu od firmy Batex je plněn polyesterovými vločkami. Spojuje tak v sobě vlastnosti kvalitního přírodního vlněného materiálu spolu s perfektní anatomickou přizpůsobivostí náplně z polyesterových vloček. Ty se pod vaší vahou rovnoměrně rozloží a přizpůsobí se vašemu tělu.

Snímatelný potah je ušit z ovčí vlny, která je utkána do vlněného včesu. Ovčí vlna je schopna se přizpůsobovat aktuální teplotě okolí díky dynamickému smršťování či roztahování. Díky tomu aktivně reguluje teplotu povrchu těla a udržuje ji dlouhodobě na stálé hladině. Působí také velmi prodyšně, a předchází tak nežádoucímu zapařování pokožky.

Povlak z ovčí vlny tak skvěle tepelně izoluje a je vhodný pro všechna roční období. Navíc, každé jednotlivé vlákno ovčí vlny je obaleno lanolinem, který jej nejen chrání před poškozením a prodlužuje jeho životnost, ale má také blahodárný vliv i na vaši pokožku.

Výplňový polštář lze bez obav prát v pračce až do teploty 95 °C. Vysoká teplota zajistí dokonalou čistotu i odstranění alergenů. Povlak z ovčí vlny lze při menším lokálním znečištění velmi jemně ručně vyprat ve vodě do 30 °C s přídavkem prostředku obsahujícího lanolin. Větší znečištění je vhodné přenechat odbornému zásahu v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Polštář z vlněného včesu, 107 70x55 cm

Vankúš so snímateľným poťahom z vlneného včesu od firmy Batex je plnený polyesterovými vločkami. Spája tak v sebe vlastnosti kvalitného prírodného vlneného materiálu spolu s perfektnou anatomickou prispôsobivosťou náplne z polyesterových vločiek. Tie sa pod vašou váhou rovnomerne rozložia a prispôsobia sa vášmu telu.

Snímateľný poťah je ušitý z ovčej vlny, ktorá je utkaná do vlneného včesu. Ovčia vlna je schopná sa prispôsobovať aktuálnej teplote okolia vďaka dynamickému zmršťovaniu či rozťahovaniu. Vďaka tomu aktívne reguluje teplotu povrchu tela a udržuje ju dlhodobo na stálej hladine. Pôsobí tiež veľmi priedušne, a predchádza tak nežiaducemu zaparovaniu pokožky.

Povlak z ovčej vlny tak skvele tepelne izoluje a je vhodný pre všetky ročné obdobia. Navyše, každé jednotlivé vlákno ovčej vlny je obalené lanolínom, ktorý ho nielen chráni pred poškodením a predlžuje tak jeho životnosť, ale má tiež blahodarný vplyv aj na vašu pokožku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Vlna, Bavlna, Polyester, Polyesterové vločky
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povlak: vlněný včes
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: polyesterové vločky
produktové řady: Batex TOUCH

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz