/    /    /    /    /  

Batex Polštářek vlněný, 016 S

Značka:
Množství: 60x45 cm, 0.6 kg
Kategorie: Klasické polštáře
Produktová řada: Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Batex Polštářek vlněný, 016 S

Batex Polštář vlněný v klasickém rozměru skvěle doplní vlněné přikrývky a další lůžkoviny české firmy Batex. Vyznačuje se výjimečnou kvalitou zpracování s důrazem na tradiční materíály a jejich mimořádné vlastnosti. Tento hladký polštář je plněn stoprocentní ovčí vlnou bez příměsí a snadno dlouhodobě udržuje stálou teplotu.

Ovčí vlna je velice hřejivý materiál, který skvelě tepelně izoluje, a brání tak prochladnutí organismu. Je vhodná do všech ročních období a snadno se přizpůsobuje aktuálním teplotním požadavkům. Každé vlákno ovčího rouna je obaleno rovnoměrnou vrstvou lanolinu, jenž jej chrání před poškozením a především zabraňuje množení škodlivých mikroorganismů. Výrobky z ovčí vlny jsou tak vhodné i pro alergiky.

Ovčí vlna má schopnost dynamicky se natahovat a smršťovat podle okolní teploty. Díky tomu brání nadměrnému pocení či zapaření pokožky a udržuje komfort v průběhu celé noci. Vlna je zároveň velice vzdušná a prodyšná. Povrch tohoto polštáře je vyroben z čisté bavlny, jež nedráždí pokožku, je příjemná na dotek, a navíc je díky obsahu aktivního stříbra antibakteriální.

Polštář plněný ovčí vlnou nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění lze odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odbornému zásahu v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Polštářek vlněný, 016 S

Batex Vankúš vlnený v klasickom rozmere skvele doplní vlnené prikrývky a ďalšie lôžkoviny českej firmy Batex. Vyznačuje sa výnimočnou kvalitou spracovania s dôrazom na tradičné materiály a ich mimoriadne vlastnosti. Tento hladký vankúš je plnený stopercentnou ovčou vlnou bez prímesí a ľahko dlhodobo udržuje stálu teplotu.

Ovčia vlna je veľmi hrejivý materiál, ktorý skvele tepelne izoluje, a bráni tak prechladnutiu organizmu. Je vhodná do všetkých ročných období a ľahko sa prispôsobuje aktuálnym teplotným požiadavkám. Každé vlákno ovčieho rúna je obalené rovnomernou vrstvou lanolínu, ktorá ho chráni pred poškodením a predovšetkým zabraňuje množeniu škodlivých mikroorganizmov. Výrobky z ovčej vlny sú tak vhodné aj pre alergikov.

Ovčia vlna má schopnosť dynamicky sa naťahovať a zmršťovať podľa okolitej teploty. Vďaka tomu bráni nadmernému poteniu či zapareniu pokožky a udržuje komfort v priebehu celej noci. Vlna je zároveň veľmi vzdušná a priedušná. Povrch tohto vankúša je vyrobený z čistej bavlny, ktorá nedráždi pokožku a je príjemná na dotyk.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Vlněný polštář Batex vhodný pro dítě?

Chtěla bych koupit vhodný polštář pro mého 14měsíčního syna do postýlky a nevím, zda je vlněný polštář Batex ...

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Ovčí vlna
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna
produktové řady: Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz