/    /    /    /    /  

Batex Polštářek vlněný, 017 B/M/R

Značka:
Množství: 40x40 cm, 0.3 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Klasické polštáře
Produktová řada: Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
250
ks
Bez DPH 207 Kč

Batex Polštářek vlněný, 017 B/M/R

Batex Polštář vlněný čtvercového tvaru se vyznačuje univerzálním použitím a vysokou kvalitou zpracování z těch nejlepších přírodních materiálů. Tento polštář můžete využít také pro podložení hlavy a krku při čtení či práci na počítači a díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti je skvělou variantou také pro cestování. Je mimořádně měkký a okamžitě prohloubí vaši relaxaci.

Polštář je plněn stoprocentní ovčí vlnou bez jakýchkoliv příměsí. Tento materiál je velice oblíbenou součástí výrobky lůžkovin již od pradávna díky svým praktickým vlastnostem. Vlákno ovčí vlny je schopno se přizpůsobovat aktuální teplotě okolí díky dynamickému smršťování či roztahování. Díky tomu aktivně reguluje teplotu povrchu těla a udržuje ji dlouhodobě na stálé hladině.

Polštář z ovčí vlny tak skvěle tepelně izoluje a je vhodný pro všechna roční období. Ihned uleví od bolesti namáhaného svalstva a krční páteře, blahodárně působí také při revmatismu a dalších obtížích. Povrchovým materiálem tohoto je čistá bavlna (bílá, modrá nebo růžová), která je příjemná k pokožce a nedráždí ji.

Polštář plněný ovčí vlnou nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění lze odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odbornému zásahu v čistírně.

Použití: Polštáře nelze prát v pračce, lokální znečištění lze zaprat ručně prostředkem obsahujícím lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat k odstranění čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Polštářek vlněný, 017 B/M/R

Batex Vankúš vlnený štvorcového tvaru sa vyznačuje univerzálnym použitím a vysokou kvalitou spracovania z tých najlepších prírodných materiálov. Tento vankúš môžete využiť tiež pre podloženie hlavy a krku pri čítaní či práci na počítači a vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti je skvelým variantom tiež pre cestovanie. Je mimoriadne mäkký a okamžite prehĺbi váš relax.

Vankúš je plnený stopercentnou ovčou vlnou bez akýchkoľvek prímesí. Tento materiál je veľmi obľúbenou súčasťou výroby lôžkovín už od pradávna vďaka svojím praktickým vlastnostiam. Vlákno ovčej vlny je schopné sa prispôsobovať aktuálnej teplote okolia vďaka dynamickému zmršťovaniu či rozťahovaniu. Vďaka tomu aktívne reguluje teplotu povrchu tela a udržiava ju dlhodobo na stálej hladine.

Vankúš z ovčej vlny tak skvele tepelne izoluje a je vhodný pre všetky ročné obdobia. Ihneď uľaví od bolesti namáhaného svalstva a krčnej chrbtice, blahodarne pôsobí tiež pri reumatizme a ďalších ťažkostiach. Povrchovým materiálom tohto materiálu je čistá bavlna, ktorá je príjemná k pokožke a nedráždi ju.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Ovčí vlna
i
i

barva: bílá, modrá, růžová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna
produktové řady: Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz