/    /    /    /  

Batex Polyesterové vločky, 503 1 kg

Značka:
Množství: 1 kg
Kategorie: Výplně do lůžkovin
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Batex Polyesterové vločky, 503 1 kg

Batex Polyesterové vločky dávají prostor vaší kreativitě při výrobě lůžkovin. Můžete je využít jako výplňový materiál do vašich vlastních výrobků či s nimi regulovat množství náplně ve stávajících polštářích, přikrývkách a dalších produktech. Polyesterové vločky se velice snadno používají a překvapí vás svými příjemnými uživatelskými vlastnostmi, které z nich činí skvělý materiál pro plnění lůžkovin.

Výrobky z polyesteru se vyznačují především nízkou prašností, proto jsou velice vhodné také pro osoby přecitlivělé na prach, alergiky a astmatiky. Minimalizují množení roztočů a potenciálně škodlivých mikroorganismů. Vyznačují se vysokou prodyšností, díky čemuž brání nadměrnému pocení a ihned odvádějí nadbytečnou vlhkost z povrchu těla. Proto jsou vhodné pro celoroční použití.

Polyesterové vločky snadno zachovávají tvar a objem, a poskytují tak optimální oporu pro vaše tělo i při použití v polštářích a podložkách. Jsou velice měkké, příjemné a pružné. Lůžkoviny plněné polyesterovými kuličkami mají dlouhodobou živostnost, nekladou zvýšené nároky na údržbu a lze je prát v pračce. 

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Polyesterové vločky
i
i

lůžkoviny - výplně: polyesterové vločky

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz