/    /    /    /  

Batex Polystyrenové kuličky, 504 1 kg

Značka:
Množství: 1 kg
Kategorie: Výplně do lůžkovin
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Batex Polystyrenové kuličky, 504 1 kg

Batex Polyestyrenové kuličky jsou velice oblíbeným materiálem pro plnění lůžkovin díky svému jednoduchému použití a skvělým vlastnostem. Můžete je využít také pro regulaci množství náplně ve vašich stávajících produktech značky Batex či jako základní materiál pro vaše vlastní výrobky. Polyesterové kuličky jsou skvělou výplní především v polštářích a dalších relaxačních produktech, avšak jejich použití je skutečně univerzální.

Polyesterové kuličky jsou vhodné také pro alergiky a astmatiky. Jedná se o syntetcký materiál s velice nízkou prašností, jenž splňuje veškeré moderní požadavky pro výrobu lůžkovin. Kuličky mají pružný odpor, díky čemuž poskytují stabilní oporu pro vaši páteř a namáhané svalstvo. Dobře tepelně izolují, brání prochladnutí, avšak zároveň jsou velice vzdušné a prodyšné.

Kuličky můžete jednoduše kombinovat i s dalšími materiály, jako je duté vlákno. Snadno se používají a jejich údržba je velice nenáročná. Výrobky plněné polyesterovými kuličkami lze prát běžně v pračce i do vysokých teplot, díky čemuž je zachována dokonalá hygiena a zničeny veškeré potenciálně škodlivé mikroorganismy. Polyester má zároveň dlouhodobou živostnost a vysokou odolnost.

Tip: 1 kilogram polystyrenových kuliček odpovídá 50 litrům.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Polystyrenové kuličky
i
i

lůžkoviny - výplně: polystyrenové kuličky

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz