/    /    /    /  

Nobilis Tilia Pomeranč hořký 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje O - R, Aromaterapie pro děti, Aromaterapie pro miminka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
179
ks
Bez DPH 148 Kč

Nobilis Tilia Pomeranč hořký 10 ml

Nobilis Tilia Pomeranč hořký je čistá rostlinná silice bez syntetických příměsí pocházející ze sicilského hořkého pomeranče. Jeho jedinečná vůně s typickým pomerančovým aroma doplněným jemnými hořkými a květinovými tóny působí povzbuzujícím účinkem na tělo i mysl.

Pomerančová vůně je velice osvěžující a podporuje revitalizaci organismu. Napomáhá zmírnit známky únavy, zlepšuje schopnost koncentrace a použití pomerančového éterického oleje je obzvláště vhodné v obdobích zvýšeného stresu a duševního vypětí.

Hořký pomeranč má zároveň spazmolytické účinky, uvolňuje svalové stahy a pomáhá při bolestech charakteru křečí. Podporuje vylučování žluči a působí příznivě při nevolnostech a žaludečních obtížích. Zároveň je významným přírodním antidepresivem a pomáhá stabilizovat duševní rovnováhu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Aurantium var. Amara
i
i

aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, celulitida, nespavost a nervozita, žaludeční problémy
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz