/    /    /    /  

Saloos Pomeranč 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje O - R, Aromaterapie pro děti, Aromaterapie pro miminka
Hodnocení:
3,0/5 1 hlas
Cena
52
ks
Bez DPH 43 Kč

Saloos Pomeranč 10 ml

Saloos Pomeranč je čistá rostlinná silice bez přidaných ingrediencí, která je velice oblíbená díky svým komplexním aromaterapeutickým účinkům. Éterický olej z pomeranče skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a na dlouhou dobu provoní vaši domácnost či pracoviště.

Vůně pomerančového oleje je velice osvěžující a přináší atmosféru čistoty a energie. Působí přirozeně antidepresivně, zlepšuje náladu a působí příznivě na psychiku. Pomáhá při nadměrném duševním či fyzickém vypětí a celkově revitalizuje organismus.

Esenciální olej z pomeranče také posiluje trávicí systém a pomáhá při nechutenství. Je vhodným přípravkem také při horečce. Pomerančový olej můžete také přidávat do koupelových či masážních olejů, kdy dodá pokožce potřebné vitaminy a tonizuje ji pro dokonale vyhlazený a sametově jemný vzhled.

Optimismus a dobrá nálada

Éterický olej z pomeranče od Saloos vám ihned rozzáří den. Mírně sladká vůně svěžího a jiskrného pomeranče přináší uvolnění pro vaše tělo i mysl a pomůže vám načerpat potřebnou energii. Tato vůně je velice univerzální, hodí se nejen pro provonění domácnosti, ale také do veřejných prostor, kanceláře či například do dětského pokoje. 

Osvěžení a uvolnění

Vůně pomeranče je velmi optimistická a dodává dobrou náladu, působí jako přírodní antidepresivum. Příjemně vás naladí v náročných obdobích stresu a duševního vypětí, je také vhodná pro ty, kdo hodně pracují a mají problém vypnout. Svěží aroma pomerančce pomůže odplavit vaše všední starosti a přenese vás na klidné a příjemné místo. 

Péče o pokožku i trávení

Éterický olej z pomeranče navíc pomáhá také při potížích s trávením, podporuje funkci trávicího systému a působí příznivě při nechutenství. Je velice oblíbený také k ovonění tělových pečujících přípravků, zejména masážních či koupelových olejů. Dodává pokožce vitaminy a obnovuje její vzhled. Esenciální pomerančový olej působí rovněž proti horečce.

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Pomeranč 10 ml

Saloos Pomaranč je čistá rastlinná silica bez pridaných ingrediencií, ktorá je veľmi obľúbená vďaka svojim komplexným aromaterapeutickým účinkom. Éterický olej z pomaranča skvele neutralizuje nepríjemné pachy a na dlhú dobu prevonia vašu domácnosť či pracoviska.

Vôňa pomarančového oleja je veľmi osviežujúca a prináša atmosféru čistoty a energie. Pôsobí prirodzene antidepresívne, zlepšuje náladu a pôsobí priaznivo na psychiku. Pomáha pri nadmernom duševnom alebo fyzickom vypätí a celkovo revitalizuje organizmus.

Esenciálny olej z pomaranča tiež posilňuje tráviaci systém a pomáha pri nechutenstve. Je vhodným prípravkom tiež pri horúčke. Pomarančový olej môžete tiež pridávať do kúpeľových či masážnych olejov, kedy dodá pokožke potrebné vitamíny a tonizuje ju pre dokonale vyhladený a zamatovo jemný vzhľad.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Aurantium Dulcis Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, celulitida, nespavost a nervozita, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz