/    /    /    /    /  

Argital Pomeranč sladký, Gold 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Éterické oleje O - R
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
300
ks
Bez DPH 248 Kč

Argital Pomeranč sladký, Gold 10 ml

Éterický olej Sladký pomeranč Argital Gold působí skvěle antispasmaticky a pomáhá při žaludečních problémech a nevolnostech. Ulevuje při neklidu, stresu a nervozitě, působí mírně antidepresivně a podporuje dobrou náladu. Sladká vůně je skvělým společníkem pro chvíle odpočinku.

Éterický olej je zpracován za pomoci harmonizace vzácnými kovy a drahými kameny, získává tak jemnější a plnější vůni než klasicky vyrobené éterické oleje. Sladká ovocná citrusová vůně harmonizuje mysl, navozuje dobrou náladu a zahání nervozitu a neklid. Ulevuje při žaludečních nevolnostech, pocitech na zvracení, podporuje vylučování žaludečních šťáv a správné trávení.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Argital Pomeranč sladký, Gold 10 ml

Éterický olej Sladký pomaranč Argital Gold pôsobí skvelo antispazmaticky a pomáha pri žalúdočných problémoch a nevoľnostiach. Uľavuje pri nepokoji, strese a nervozite, pôsobí mierne antidepresívne a podporuje dobrú náladu. Sladká vôňa je skvelým spoločníkom pre chvíle odpočinku.

Éterický olej je spracovaný za pomoci harmonizácie vzácnymi kovmi a drahými kameňmi, získava tak jemnejšiu a plnšiu vôňu než klasicky vyrobené éterické oleje. Sladká ovocná citrusová vôňa harmonizuje myseľ, navodzuje dobrú náladu a zaháňa nervozitu a nepokoj. Uľavuje pri žalúdočných nevoľnostiach, pocitoch na vracanie, podporuje vylučovanie žalúdočných štiav a správne trávenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Aurantium Dulcis Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, celulitida, nespavost a nervozita, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it