/    /    /    /  

Yellow and Blue Pomerančový odmašťovač 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 250 ml / 75 Kč
Kategorie: Ekologické univerzální čističe
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
259
ks
Bez DPH 214 Kč

Yellow and Blue Pomerančový odmašťovač 1 l

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Univerzální pomerančový odmašťovač Yellow and Blue na bázi přírodních terpenů je vhodný pro běžný úklid i pro odstraňování mastnoty a odolných nečistot jako jsou žvýkačky či skvrny od inkoustu. Odmašťovač lze také použít k čištění koberců a dalších textilních povrchů, neboť nejenom čistí, ale také pohlcuje nepříjemné pachy. Díky jednoduchému přírodnímu složení je odmašťovač účinný a zároveň šetrný k čištěnému povrchu i k pokožce rukou.

Základ odmašťovače tvoří pomerančové terpeny, které společně s rostlinnými tenzidy šetrně ale zároveň účinně rozpustí i odolné nečistoty. Toto jednoduché složení zaručuje univerzálnost produktu, můžete jej použít k běžnému úklidu, ale také pro odstranění skvrn z textilu, jedno, jestli se jedná o oblečení či koberec. Rostlinné tenzidy vytvoří jemnou pěnu, která pronikne do vlákna textilu a spolehlivě odstraní nečistoty. Univerzální odmašťovač tak můžete použít pro pravidelnou údržbu koberců, sedaček i potahů.

Přírodní složení je šetrné nejenom k čištěnému povrchu a k pokožce rukou, ale také k životnímu prostředí. Obsažené složky se při kontaktu s vodou začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Dávkování: Pro běžný úklid nařeďte 10 ml čističe v 1 litru teplé vody, pro čištění koberců 10 ml v 0,5 l litru teplé vody. Pro odstranění odolných nečistot a skvrn aplikujte neředěné a za pomoci houbičky vyčistěte.

Upozornění: Nepoužívejte na surové neošetřené dřevo. Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue Pomerančový odmašťovač 1 l

Univerzálny pomarančový čistič Yellow and Blue na báze prírodných terpénov je vhodný na bežné upratovanie aj na odstraňovanie mastnoty a odolných nečistôt ako sú žuvačky či škvrny od atramentu. Čistič možno tiež použiť na čistenie kobercov a ďalších textilných povrchov, pretože nielenže čistí, ale tiež pohlcuje nepríjemné pachy. Vďaka jednoduchému prírodnému zloženiu je čistič účinný a zároveň šetrný k čistenému povrchu aj k pokožke rúk.

Základ čističa tvoria pomarančové terpény, ktoré spoločne s rastlinnými tenzidmi šetrne, ale zároveň účinne rozpustia aj odolné nečistoty. Toto jednoduché zloženie zaručuje univerzálnosť čističa, môžete ho použiť na bežné upratovanie, ale tiež na odstránenie škvŕn z textilu, je jedno, či sa jedná o oblečenie alebo koberec. Rastlinné tenzidy vytvoria jemnú penu, ktorá prenikne do vlákna textilu a spoľahlivo odstráni nečistoty. Univerzálny čistič tak môžete použiť na pravidelnú údržbu kobercov, sedačiek aj poťahov.

Prírodné zloženie je šetrné nielen k čistenému povrchu a pokožke rúk, ale tiež životnému prostrediu. Obsiahnuté zložky sa pri kontakte s vodou začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a zbytočne tak prírodu nezaťažujú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pomerančové terpeny, Neiontové tenzidy
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz