/    /    /    /    /  

CdVet Posilovací doplněk výživy z bylin pro psy 250 g

Značka:
Množství: 250 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Doplňky na vitalitu pro psy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
950
ks
Bez DPH 826 Kč

CdVet Posilovací doplněk výživy z bylin pro psy 250 g

Posilující doplněk výživy pro psy CdVet Agili-Dog je čistě přírodní doplněk s obsahem lněných semínek, kvasnic a směsi bylinek. Tato účinná kombinace látek dodává zvířeti potřebné živiny, podporuje jeho trávení a přispívá k dlouhodobému zdraví.

Směs pečlivě vybraných léčivek, jako je smetanka lékařská, ostropestřec, jinan dvoulaločný a mnohé další, účinně podporují správnou látkovou výměnu, dobré trávení i chuť k jídlu a také posilují celkovou kondici zvířete. Agili-Dog je proto vhodným doplňkem stravy pro  dospělé psy a obzvláště psí seniory.

Obsažené látky napomáhají regeneraci tkání, kostí i chrupavek a zmírňují pohybové obtíže. Proto se Agili-Dog doporučuje podávat zvířatům po nemoci, operaci či před velkým výdejem energie, jako je porod štěňat.

Použití: 1 - 2 čajové lžičky prášku, podle váhy zvířete, zamíchejte do vlhkého krmiva. Podávejte jednou denně po dobu 4 - 6 týdnů. Pro dosažení nejlepších výsledků tuto kúru opakujte dvakrát ročně.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Lněné semínko, Kvasnice, Hloh obecný, Methionin, Kopřiva dvoudomá, Bříza bělokorá, Ostropestřec mariánský, L-lysin, Smetánka lékařská, Jinan dvoulaločný, Zázvor
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
zvířata: psi

Výrobce

cdVet Naturprodukte GmbH
Industriestraße 11-13
49584 Fürstenau
Německo
www.cdvet.eu