/    /    /    /    /  

Batex Povlak na velkou podkovu, 018P 40x40 cm

Značka:
Množství: 40x40 cm
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Zdravotní podkovy
Produktová řada: Batex STYLE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
140
ks
Bez DPH 116 Kč

Batex Povlak na velkou podkovu, 018P 40x40 cm

Aktuálně: Různé druhy a vzory dle aktuální nabídky výrobce.

Batex Povlak na velkou podkovu je praktickým produktem pro snadnou údržbu vašich lůžkovin značky Batex. Jedná se o kvalitní výrobek české firmy, která dbá na preciznost zpracování, čímž prodlužuje životnost lůžkovin a dalších pomůcek. Tento povlak chrání velkou podkovu před znečištěním či poškozením.

Povlak na velkou podkovu má v horní části všitý zip pro rychlé povlékání. Použité materiály působí na pokožku velmi příjemně a kladou maximální ohledy na přirozený metabolismus lidského organismu. Díky tomu brání nadměrnému pocení a ihned absorbuje přebytečnou vlhkost.

Povlak můžete zakoupit ve více materiálových i barevných variantách a můžete jej bez obav prát v pračce při teplotě do 40 °C.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Povlak na velkou podkovu, 018P 40x40 cm

Batex Povlak na veľkú podkovu je praktickým produktom pre ľahkú údržbu vašich lôžkovín značky Batex. Jedná sa o kvalitný výrobok českej firmy, ktorá dbá na precíznosť spracovania, ktoré predlžuje životnosť lôžkovín a ďalších pomôcok. Tento povlak môžete prať v práčke až do teploty 40°C a chráni veľkú podkovu pred znečistením či poškodením.

Povlak na veľkú podkovu má v hornej časti všitý zips pre rýchle povliekanie. Použité materiály pôsobia na pokožku veľmi príjemne a kladú maximálne ohľady na prirodzený metabolizmus ľudského organizmu. Vďaka tomu bráni nadmernému poteniu a ihneď absorbuje prebytočnú vlhkosť. Povlak môžete zakúpiť vo viacerých materiálových aj farebných variantoch.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Bavlněný satén, Krep
i
i

barva: různé druhy a vzory
lůžkoviny - povlak: bavlněný satén, čistá bavlna, krep
produktové řady: Batex STYLE

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz