/    /    /    /  

Taoasis Povzbuzení, Baldini 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Baldini Směsi ÉO
Certifikáty: DEMETER, NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
137 Kč
Cena
110
ks
Bez DPH 91 Kč

Taoasis Povzbuzení, Baldini 5 ml

Směs éterických olejů v alkoholu Baldini Povzbuzení dodá energii a chuť do života díky sladké ovocné vůni citrusových plodů. Osvěžující vůně citronové trávy doplněná o sladké šťavnaté ovoce tvoří jedinečnou kombinaci, která stimuluje tělo i mysl a navodí dobrou náladu.

Kořeněná vůně citronové trávy je doplněna o šťavnatou kyselou limetku a zralý pomeranč. Sladká hřejivá vůně citrusových plodů má skvělé povzbuzující účinky a dodá energii. Bude se vám tak hodit kdykoliv během dne, kdy potřebuje osvěžit a získat novou sílu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Povzbuzení, Baldini 5 ml

Zmes éterických olejov Baldini Povzbudenie dodá energiu a chuť do života vďaka sladkej ovocnej vôni citrusových plodov. Osviežujúca vôňa citrónovej trávy doplnená o sladké šťavnaté ovocie vytvára jedinečnú kombináciu, ktorá stimuluje telo a myseľ a navodí dobrú náladu.

Korenistá vôňa citrónovej trávy je doplnená o šťavnatú kyslú limetku a zrelý pomaranč. Sladká hrejivá vôňa citrusových plodov má skvelé povzbudzujúce účinky a dodá energiu. Bude sa vám hodiť kedykoľvek počas dňa, kedy potrebujete osviežiť a získať novú silu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum, Limonene, Citral, Linalool
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/