/    /    /    /    /  

Sonett Prací gel olivový na vlnu a hedvábí Neutral 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické prací gely
Produktová řada: Sonett Neutral
Certifikáty: ECO CONTROL, ECO GARANTIE, VEGAN
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Sonett Prací gel olivový na vlnu a hedvábí Neutral 1 l

Olivový prací gel Sonett Neutral na vlnu a hedvábí je k ošetřovanému materiálu natolik šetrný díky vysokému podílu zmýdelněného olivového oleje. Přírodní složení gelu bez přidané parfemace je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku.

Základ pracího gelu tvoří zmýdelněný olivový a řepkový olej. Ten v kombinaci s cukernými tenzidy vytvoří jemnou pěnu, která účinně a zároveň šetrně odstraní z prádla nečistoty. Složení bez přidané parfemace i éterických olejů je velice jemné a vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku náchylnou k vyrážkám a alergiím.

Jemné složení pracího gelu je šetrné nejen k pokožce, ale také k životnímu prostřední. Obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky, a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Na várku prádla přidejte do zásobníku pračky 60 - 80 ml pracího gelu. Gel je vhodný pro praní v pračce i v ruce při teplotách do 40 °C.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zmýdelněný olivový olej (30 %) , Zmýdelněný řepkový olej (5-15 %) , Cukerný tenzid (5-15 %) , Rostlinný alkohol (1-5 %) , Voda
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
produktové řady: Sonett Neutral

Výrobce

Sonett OHG
Ziegeleiweg 5
D-88693 Deggenhausen
Německo
www.sonett-drogerie.cz