/    /    /    /    /  

Yellow and Blue Prací gel z ořechů levandule 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 250 ml / 59 Kč
Kategorie: Mýdlové ořechy, Ekologické prací gely
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
159
ks
Bez DPH 131 Kč

Yellow and Blue Prací gel z ořechů levandule 1 l

Prací gel na stálobarevné a bílé prádlo Yellow and Blue s uklidňující vůní levandule a extraktem z mýdlových ořechů je k textilu mimořádně šetrný a zároveň spolehlivě odstraní nečistoty. Gel bez přidané parfemace či esenciálních olejů je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k častému podráždění či alergiím a pro malé děti.

Základ pracího gelu tvoří extrakt z mýdlových ořechů, který při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu. Ta si účinně poradí s nečistotami a zároveň je šetrná k barvě i struktuře textilu, zatímco obsažené rostlinné silice z levandule prádlo příjemně provoní na dlouhou dobu. Nemusíte se tak bát vyšisování barev ani ztráty elasticity prádla.

Prací gel je šetrný nejen k samotnému prádlu, ale také k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje. Obsažené látky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky, a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Prací gel je vhodný pro praní bílého a stálobarevného prádla při teplotách do 40 °C.

Dávkování: Na várku prádla přidejte 30 ml pracího gelu.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue Prací gel z ořechů levandule 1 l

Prací gél na stálofarebnú a bielu bielizeň Yellow and Blue s upokojujúcou vôňou levandule a extraktom z mydlových orechov je k textilu mimoriadne šetrný a zároveň spoľahlivo odstráni nečistoty. Gél bez pridanej parfumácie či esenciálnych olejov je vhodný aj pre osoby s citlivou pokožkou náchylnou na časté podráždenie či alergiám a pre malé deti.

Základ pracieho gélu tvorí extrakt z mydlových orechov, ktorý pri kontakte s vodou vytvorí krémovú penu. Tá si účinne poradí s nečistotami a zároveň je šetrná k farbe aj štruktúre textilu, zatiaľ čo obsiahnuté rastlinné silice z levandule bielizeň príjemne prevoňajú na dlhú dobu. Nemusíte sa tak báť vyblednutia farieb, ani straty elasticity bielizne.

Prací gél je šetrný nielen k samotnej bielizni, ale tiež k životnému prostrediu, ktoré zbytočne nezaťažuje. Obsiahnuté látky sa pri kontakte s odpadovými vodami začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a zbytočne tak prírodu nezaťažujú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Saponin, Uhličitan sodný, Silikáty, Xanthanová guma, Benzoan sodný, Rostlinná silice
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz