/    /    /    /    /  

Yellow and Blue Prací gel z ořechů na vlnu a funkční textil 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 250 ml / 79 Kč
Kategorie: Mýdlové ořechy, Ekologické prací gely
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
229
ks
Bez DPH 189 Kč

Yellow and Blue Prací gel z ořechů na vlnu a funkční textil 1 l

Přírodní prací gel na vlnu a funkční textil Yellow and Blue obsahuje za studena získaný extrakt z mýdlových ořechů, který jemně odstraní nečistoty a spolehlivě vypere prádlo. Díky jemnému přírodnímu složení je prací gel šetrný jak k pranému textilu, tak i k samotné pokožce. Gel tak bez obav mohou používat i osoby s citlivou pokožkou náchylnou k alergiím a podráždění.

Základ pracího gelu tvoří saponin, výtažek z mýdlových ořechů, který při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu. Ta si spolehlivě poradí s nečistotami a zároveň je šetrná k barvě i struktuře prádla. Gel navíc obsahuje lanolin, který o prádlo pečuje již během praní, zjemňuje textilní vlákna, a usnadňuje tak žehlení. Díky jemnému složení je prací gel vhodný nejen pro vlnu a elastické tkaniny, ale také pro jemné spodní prádlo.

Použití: Prací gel je vhodný pro praní v ruce či prací programy do 40 °C.

Dávkování: Na várku prádla přidejte do zásobníku 30 ml pracího gelu.

Yellow and Blue Prací gel z ořechů na vlnu a funkční textil 1 l

Prírodný prací gél na vlnu a funkčný textil obsahuje za studena získaný extrakt z mydlových orechov, ktorý jemne odstráni nečistoty a spoľahlivo vyperie bielizeň. Vďaka jemnému prírodnému zloženiu je prací gél šetrný ako k pranému textilu, tak aj samotnej pokožke. Gél tak bez obáv môžu používať aj osoby s citlivou pokožkou náchylnou na alergie a podráždenia.

Základ pracieho gélu tvorí saponín, výťažok z mydlových orechov, ktorý pri kontakte s vodou vytvorí krémovú penu. Tá si spoľahlivo poradí s nečistotami a zároveň je šetrná k farbe aj štruktúre bielizne. Gél navyše obsahuje lanolín, ktorý bielizeň ošetruje už počas prania, zjemňuje textilné vlákna a uľahčuje tak žehlenie. Vďaka jemnému zloženiu je prací gél vhodný nielen na vlnu a elastrické tkaniny, ale tiež na jemnú spodnú bielizeň.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

benzoan sodný | 28.2.2014 22:46:06 | Jitka V.

http://www.emulgatory.cz/seznam-ecek/E211 - něco o benzoanu sodném, který je v tomto pracím gelu ( bohužel ) používán jako konzervant

* povinné

Vlastnosti

Složení: Saponin, Rostlinný tenzid, Lanolin, Uhličitan sodný, Xanthanová guma, Benzoan sodný
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz