/    /    /    /  

Yellow and Blue Prací gel z ořechů pomeranč 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 1 l / 159 Kč
Kategorie: Mýdlové ořechy, Ekologické prací gely, Vzorky ekodrogerie
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
59
ks
Bez DPH 49 Kč

Yellow and Blue Prací gel z ořechů pomeranč 250 ml

Prací gel na stálobarevné a bílé prádlo Yellow and Blue s osvěžující vůní pomerančů a extraktem z mýdlových ořechů je k textilu mimořádně šetrný a zároveň spolehlivě odstraní nečistoty. Gel bez umělé parfemace je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k častému podráždění či alergiím a malé děti.

Základ pracího gelu tvoří extrakt z mýdlových ořechů, který při kontaktu s vodou vytvoří krémovou pěnu. Ta si účinně poradí s nečistotami a zároveň je šetrná k barvě i struktuře textilu, zatímco obsažené rostlinné silice z pomerančů prádlo příjemně provoní na dlouhou dobu. Nemusíte se tak bát vyšisování barev ani ztráty elasticity prádla.

Prací gel je šetrný nejen k samotnému prádlu, ale také k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje. Obsažené látky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující se látky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Na várku prádla přidejte 30 ml pracího gelu.

Dávkování: Prací gel je vhodný pro praní bílého a stálobarevného prádla při teplotách do 40 °C.

Yellow and Blue Prací gel z ořechů pomeranč 250 ml

Prací gél na stálofarebnú a bielu bielizeň Yellow and Blue s osviežujúcou vôňou pomarančov a extraktom z mydlových orechov je k textilu mimoriadne šetrný a zároveň spoľahlivo odstráni nečistoty. Gél je vhodný aj pre osoby s citlivou pokožkou náchylnou na časté podráždenie či alergie a malé deti.

Základ pracieho gélu tvorí extrakt z mydlových orechov, ktorý pri kontakte s vodou vytvorí krémovú penu. Tá si účinne poradí s nečistotami a zároveň je šetrná k farbe aj štruktúre textilu, zatiaľ čo obsiahnuté rastlinné silice z pomarančov bielizeň príjemne prevoňajú na dlhú dobu. Nemusíte sa tak báť vyblednutia farieb ani straty elasticity bielizne.

Prací gél je šetrný nielen k samotnej bielizni, ale tiež k životnému prostrediu, ktoré zbytočne nezaťažuje. Obsiahnuté látky sa pri kontakte s odpadovými vodami začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a zbytočne tak prírodu nezaťažujú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Saponin, Uhličitan sodný, Silikáty, Xanthanová guma, Benzoan sodný, Rostlinná silice
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz