/    /    /    /    /  

Klar Prací prášek na barevné prádlo Color 1,375 kg

Značka:
Množství: 1,375 kg
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ekologické prací prášky
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
235
ks
Bez DPH 194 Kč

Klar Prací prášek na barevné prádlo Color 1,375 kg

Prací prostředek Klar Color na barevné prádlo je účinný a zároveň šetrný k samotnému oblečení, i k pokožce celého těla. Díky obsahu přírodních tenzidů je možné prášek používat i při programech s nižší teplotou kolem 30 - 60 °C.

Základ prášku tvoří rostlinné tenzidy v kombinaci se sodou, které při kontaktu s vodou vytvoří jemnou pěnu. Ta účinně a zároveň šetrně odstraní nečistoty, aniž by poškodila strukturu prádla či vyšisovala jeho barvu. Prací prášek prádlo příjemně změkčí, bez nutnosti přidat aviváž, obsahuje totiž rýžový škrob, který textilní vlákna přirozeně zjemní. Prací prášek je bez přidaných dráždivých chemikálií, a je tak vhodný pro osoby s citlivou pokožkou, alergiemi i pro malé děti.

Tip: Při odolných skvrnách použijte nejprve mýdlo Klar na skvrny.

Dávkování: Na várku prádla přidejte do dávkovače pračky 30 - 50 ml pracího prášku. Balení prášku vystačí přibližně na 22 pracích cyklů.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Klar Prací prášek na barevné prádlo Color 1,375 kg

Prací prostriedok Color na farebnú bielizeň je účinný a zároveň šetrný k samotnému oblečeniu i k pokožke celého tela. Vhodný aj pri programoch s nižšou teplotou okolo 30 - 60 °C.

Základ prášku tvoria rastlinné tenzidy v kombinácii so sódou, ktoré pri kontakte s vodou vytvoria jemnú penu. Tá účinne a zároveň šetrne odstráni nečistoty bez toho, že by poškodila štruktúru bielizne či vybledla jeho farbu. Prací prášok bielizeň príjemne zmäkčí bez nutnosti pridať aviváž, obsahuje totiž ryžový škrob, ktorý textilné vlákna prirodzene zjemní. Prací prášok je bez pridaných dráždivých chemikálií, a je tak vhodný pre osoby s citlivou pokožkou, alergiami, aj pre malé deti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Zeolite, Sodium Carbonate, Sodium Citrate, Sodium Bicarbonate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Potassium Cocoate, Sodium Silicate, Dinatriumdisilikat, Sodium C12-18 Alkyl Sulfate, Lauryl Polyglucose, Rice Starch, Sodium Polyaspartat
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de