/    /    /    /  

Yellow and Blue Prací prášek na bílé prádlo a látkové pleny 250 g

Značka:
Množství: 250 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 850 g / 189 Kč
Kategorie: Mýdlové ořechy, Ekologické prací prášky, Vzorky ekodrogerie
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
59
ks
Bez DPH 49 Kč

Yellow and Blue Prací prášek na bílé prádlo a látkové pleny 250 g

Prášek na bílé prádlo a pleny Yellow and Blue jemně odstraňuje nečistoty, projasňuje bílého prádlo a zároveň působí antimikrobiálně. Prací prášek o textil pečuje, nepoškozuje jeho vlákna ani nedeformuje tvar oblečení. Díky šetrnému přírodnímu složení je prášek vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku dětí i alergiků.

Základ pracího prášku tvoří mýdlové ořechy v kombinaci s klasickým mýdlovým práškem. Tyto dvě látky vytvoří krémovou pěnu, která si spolehlivě poradí s nečistotami a zároveň projasní barvu bílého prádla. Prášek je šetrný k samotnému prádlu, pokožce i k životnímu prostředí. Obsažené složky se totiž při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Prášek je vhodný pro praní v pračce při programech na 40 °C a vyšších.

Dávkování: Na várku prádla přidejte do zásobníku pračky 4 vrchovaté polévkové lžíce prášku.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue Prací prášek na bílé prádlo a látkové pleny 250 g

Prášok na bielu bielizeň a plienky Yellow and Blue jemne odstraňuje nečistoty, prejasňuje svetlú bielizeň a zároveň pôsobí antimikrobiálne. Prací prášok textil ošetruje, nepoškodzuje jeho vlákna ani nedeformuje tvar oblečenia. Vďaka šetrnému prírodnému zloženiu je prášok vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pokožku detí aj alergikov.

Základ pracieho prášku tvoria mydlové orechy v kombinácii s klasickým mydlovým práškom. Tieto dve látky vytvoria krémovú penu, ktorá si spoľahlivo poradí s nečistotami a zároveň prejasní farbu bielej bielizne. Prášok je šetrný k samotnej bielizni, pokožke aj životnému prostrediu. Obsiahnuté zložky sa totiž pri konktakte s odpadovými vodami začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky sa zbytočne tak prírodú nezaťažujú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Prášek z mýdlových ořechů, Soda, Perkarbonát sodný, Zeolit, Silikáty, Mýdlový prášek, Celulóza, Chlorid sodný
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz