/    /    /    /    /  

Klar Prací prášek z mýdlových ořechů 1,1 kg

Značka:
Množství: 1,1 kg
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Mýdlové ořechy, Ekologické prací prášky
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
235
ks
Bez DPH 194 Kč

Klar Prací prášek z mýdlových ořechů 1,1 kg

Prací prášek z mýdlových ořechů Klar je výborným pomocníkem při praní bílého a stálobarevného prádla. Díky výtažkům z mýdlových ořechů, prášek účinně odstraní nečistoty a zároveň je šetrný k oblečení.

Kromě saponinu, účinné látky mýdlových ořechů, najdeme ve složení prášku i rostlinný rýžový škrob, který zachová prádlo hebké. Prací prášek je mimořádně vhodný pro praní ložních cích, prostěradel, ručníků a utěrek.

Díky přírodnímu složení bez přidané parfemace a chemikálií je prací prášek Klar vhodný pro alergiky, osoby s citlivou pokožkou a pro malé děti.

Použití: Podle míry znečištění a množství prádla přidejte 40 - 80 ml pracího prášku. Prášek je vhodný na praní při teplotách od 30 °C do 95 °C.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Klar Prací prášek z mýdlových ořechů 1,1 kg

Prací prostriedok z mydlových orechov Klar je výborným pomocníkom pri praní bielej a stálofarebnej bielizne. Vďaka výťažkom z mydlových orechov účinne odstráni nečistoty a zároveň je šetrný k oblečeniu.

Okrem saponínu, účinnej látky mydlových orechov, nájdeme v zložení prášku aj rastlinný ryžový škrob, ktorý zachová bielizeň hebkú. Prací prášok je mimoriadne vhodný na pranie posteľných obliečok a plácht, uterákov a utierok.

Vďaka prírodnému zloženiu bez pridanej parfumácie a chemikálií je prací prášok Klar vhodný pre alergikov, osoby s citlivou pokožkou a malé deti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Zeolite, Sodium Carbonate, Sodium Bicarbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Silicate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Saponins, Citric Acid, Sodium C12-18 Alkyl Sulfate, Sodium Polyaspartat, TAED, Lauryl Polyglucose, Rice Starch, Fettalkoholsulfat C12-14-Natriumsalz
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de