/    /    /    /    /  

Ecover Prací prášek ZERO bez parfemace 750 g

Značka:
Množství: 750 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické prací prášky
Produktová řada: Ecover Zero
Hodnocení:
2,0/5 1 hlas
Cena
190
ks
Bez DPH 157 Kč

Ecover Prací prášek ZERO bez parfemace 750 g

Prací prášek Ecover Zero na bílé i barevné prádlo je bez přidané parfemace a barviv, a tak mimořádně vhodný pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k alergiím. Prací prostředek začíná účinkovat již při nízkých teplotách kolem 30 °C, a je tak vhodný i pro praní v ruce.

Prací prášek je díky kvalitnímu složení s podílem mýdla a zeolitu velice účinný vůči nečistotám, ale zároveň šetrný jak k samotnému prádlu, tak k pokožce těla i životnímu prostředí. Nulový obsah přidané parfemace zaručuje výbornou snášenlivost i pro tu nejcitlivější pokožku dětí i dospělých trpících na alergie a vyrážky.

Jemné složení navíc zaručuje univerzální použití na všechny druhy tkanin, na barevné, bílé i tmavé prádlo. Prací prostředek účinkuje již při nízkých teplotách kolem 30 °C. Při praní v pračce tak ušetříte nejenom svoje ruce, ale také životní prostředí.

Dávkování: Podle míry znečištění prádla přidejte do dávkovače pračky 50 - 70 ml pracího prášku. Prášek je účinný již při teplotách nad 30 °C.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zeolit (15-30 %) , Bělící látky na bázi kyslíku, Aniontové tenzidy, Neiontové tenzidy (5-15 %) , Síran sodný, Křemičitan sodný, Mýdlo (5 %) , Polypeptidy, Bělící aktivátor, Citrát sodný, Hydrogenuhličitan sodný, Karboxymethylcelulosa, Glukonát sodný, Voda
i
i

konzistence: prášková
obal: papírový
produktové řady: Ecover Zero

Výrobce

Ecover Belgium
Steenovenstraat 1A
2390 Malle
Belgie
www.ecover.com