/    /    /    /    /  

AlmaWin Prací prostředek tekutý 750 ml

Značka:
Množství: 750 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 1,5 l / 275 Kč
Kategorie: Ekologické prací gely
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
159
ks
Bez DPH 131 Kč

AlmaWin Prací prostředek tekutý 750 ml

Šetrný prací prostředek Almawin je díky obsahu rostlinných tenzidů vhodný na bílé i barevné prádlo. Prací prostředek navíc obsahuje šetrné změkčující látky, které prádlo krásně zjemní, zatímco obsažené éterické oleje dodají příjemnou vůni.

Prací prostředek je tak účinný a zároveň šetrný k samotnému prádlu díky obsahu přírodních tenzidů. Ty při kontaktu s vodou vytvoří jemnou pěnu, která účinně odstraní skvrny i nečistoty, aniž by poškodila strukturu či dokonce barvu prádla.

Prací prostředek neobsahuje chemickou parfemaci, ve složení můžete najít pouze směs éterických olejů. Ty prádlo krásně provoní a navíc nedráždí citlivou pokožku. Prací prostředek Almawin je tak vhodný i pro osoby s jemnou alergickou pokožkou a pro malé děti.

Dávkování: Na várku prádla přidejte podle míry zašpinění 30 - 60 ml tekutého pracího prostředku. Prostředek je vhodný do pračky i na ruční praní.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

AlmaWin Prací prostředek tekutý 750 ml

Šetrný prací prostriedok AlmaWin je vďaka obsahu rastlinných tenzidov vhodný na bielu aj farebnú bielizeň. Prací prostriedok navyše obsahuje šetrné zmäkčujúce látky, ktoré bielizeň krásne zjemnia, zatiaľ čo obsiahnuté éterické oleje dodajú príjemnú vôňu.

Prací prostriedok je tak účinný a zároveň šetrný k samotnej bielizni vďaka obsahu prírodných tenzidov. Tie pri kontakte s vodou vytvoria jemnú penu, ktorá účinne odstráni škvrny a nečistoty, bez toho, aby poškodila štruktúru či dokonca farbu bielizne.

Prací prostriedok neobsahuje chemickú parfumáciu, v zložení môžete nájsť iba zmes éterických olejov. Tie bielizeň krásne rozvoňajú a navyše nedráždia citlivú pokožku. Prací prostriedok AlmaWin je tak vhodný aj pre osoby s jemnou alergickou pokožkou a pre malé deti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mýdlo (15-30 %) , Aniontové tenzidy (5 %) , Neiontové tenzidy, Parfém, Linalool
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de