/    /    /    /    /  

AlmaWin Prací prostředek tekutý, na barevné prádlo Color 1,5 l

Značka:
Množství: 1,5 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické prací gely
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
3,0/5 1 hlas
Cena
275
ks
Bez DPH 227 Kč

AlmaWin Prací prostředek tekutý, na barevné prádlo Color 1,5 l

Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Almawin je tvořen rostlinnými složkami, které účinně odstraní nečistoty a zároveň oživí barvu prádla. Díky přírodnímu složení je prací prostředek šetrný i k té nejcitlivější pokožce.

Základ pracího prostředku tvoří jemné rostlinné mýdlo a přírodní tenzidy. Tyto dvě složky vytvoří krémovou pěnu, která účinně odstraní nečistoty zažrané ve vláknech oblečení, ale zároveň nepoškodí a nevyšisuje barvu textilu.

Přírodní složení je šetrné jak k citlivé pokožce náchylné k alergiím, tak k životnímu prostředí. Obsažené složky se začnou při kontaktu s odpadními vodami rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně nezatěžují přírodu.

Použití: Podle míry znečištění prádla přidejte přímo do bubnu pračky 30 - 60 ml pracího koncentrátu.

Tip: Pro odstranění odolných skvrn nejprve prádlo předeperte za pomoci tuhého mýdla Almawin či přímo do bubnu pračky přidejte bělidlo Almawin.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

AlmaWin Prací prostředek tekutý, na barevné prádlo Color 1,5 l

Tekutý prací prostriedok na farebnú bielizeň AlmaWin je tvorený rastlinnými zložkami, ktoré účinne odstránia nečistoty a zároveň oživia farbu bielizne. Vďaka prírodnému zloženiu je prací prostriedok šetrný aj k tej najcitlivejšej pokožke.

Základ pracieho prostriedku tvorí rastlinné mydlo a prírodné tenzidy. Tieto dve zložky vytvoria krémovú penu, ktorá účinne odstráni nečistoty zažrané vo vláknach oblečenia, ale zároveň nepoškodí a nenaruší sýtosť farby textilu.

Prírodné zloženie je šetrné ako k citlivej pokožke náchylnej k alergiám, tak k životnému prostrediu. Obsiahnuté zložky sa začnú pri kontakte s odpadovými vodami rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a zbytočne nezaťažujú prírodu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mýdlo (5-15 %) , Neiontové tenzidy (5 %) , Parfém, Limonen
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de