/    /    /    /    /  

AlmaWin Prací prostředek tekutý, na tmavé a černé prádlo 750 ml

Značka:
Množství: 750 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické prací gely
Certifikáty: ECO GARANTIE, VEGAN
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

AlmaWin Prací prostředek tekutý, na tmavé a černé prádlo 750 ml

Tekutý prací prostředek na tmavé a černé prádlo Almawin je tvořen rostlinnými složkami, které účinně odstraní nečistoty, zároveň zafixují barvu prádla a zabrání jejímu vyšisování. Díky přírodnímu složení je prací prostředek šetrný i k té nejcitlivější pokožce, nedráždí a nezpůsobuje alergické reakce.

Základ pracího prostředku tvoří jemné rostlinné mýdlo a přírodní tenzidy. Tyto dvě složky vytvoří krémovou pěnu, která účinně odstraní nečistoty zažrané ve vláknech oblečení, ale zároveň nepoškodí a nevyšisuje barvu textilu. Navíc, o příjemnou svěží vůni se postará kombinace esenciálních olejů z verbeny a eukalyptu.

Přírodní složení je šetrné jak k citlivé pokožce náchylné k alergiím, tak k životnímu prostředí. Obsažené složky se začnou při kontaktu s odpadními vodami rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně nezatěžují přírodu.

Dávkování: Podle míry zašpinění přidejte na várku prádla 1- 2 odměrky pracího prostředku.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

AlmaWin Prací prostředek tekutý, na tmavé a černé prádlo 750 ml

Tekutý prací prostriedok na tmavú a čiernu bielizeň AlmaWin je tvorený rastlinnými zložkami, ktoré účinne odstránia nečistoty, zároveň zafixujú farbu bielizne a zabránia strate sýtosti farby. Vďaka prírodnému zloženiu je prací prostriedok šetrný aj k tej najcitlivejšej pokožke, nedráždi a nespôsobuje alergické reakcie.

Základ pracieho prostriedku tvorí jemné rastlinné mydlo a prírodné tenzidy. Tieto dve zložky vytvoria krémovú penu, ktorá účinne odstráni nečistoty zažrané vo vláknach oblečenia, ale zároveň nepoškodí a nenaruší sýtosť farby textilu. Navyše, o príjemnú sviežu vôňu sa postará kombinácia esenciálnych olejov z verbeny a eukalyptu.

Prírodné zloženie je šetrné ako k citlivej pokožke náchylnej k alergiám, tak k životnému prostrediu. Obsiahnuté zložky sa začnú pri kontakte s odpadovými vodami rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a zbytočne nezaťažujú prírodu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Neiontové tenzidy (5 %) , Aniontové tenzidy, Rostlinné mýdlo1), Esenciální olej z verbeny, Esenciální olej z eukalyptu, Limonen, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de