/    /    /    /    /  

AlmaWin Prací prostředek tekutý, na vlnu a hedvábí 750 ml

Značka:
Množství: 750 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekologické prací gely
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
175
ks
Bez DPH 145 Kč

AlmaWin Prací prostředek tekutý, na vlnu a hedvábí 750 ml

Šetrný ale přesto důkladný prací prostředek Almawin je výborným pomocníkem pro praní jemných tkanin. Kvalitní přírodní složení účinkuje již při nízkých teplotách, prostředek je tak vhodný i pro praní v ruce.

Prací prostředek je k prádlu šetrný, neboť obsahuje pouze přírodní rostlinné tenzidy. Ty vytvoří jemnou pěnu, která účinně odstraní nečistoty, aniž by poškodila strukturu či barvu prádla. Prací prostředek tak můžete bez obav použít pro praní vlny i hedvábí.

Ve složení najdeme pouze směs éterických olejů, žádnou chemickou parfemaci. Tekutý prací prostředek mohou bez problémů používat osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění i malé děti.

Dávkování: Na várku prádla přidejte podle míry zašpinění 30 - 60 ml tekutého pracího prostředku. Prostředek je vhodný do pračky i na ruční praní.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

AlmaWin Prací prostředek tekutý, na vlnu a hedvábí 750 ml

Šetrný ale napriek tomu dôkladný prací prostriedok Almawin je výborným pomocníkom na pranie jemných tkanín. Kvalitné prírodné zloženie účinkuje už pri nízkych teplotách, prostriedok je tak vhodný aj na pranie v rukách.

Prací prostriedok je k bielizni šetrný, pretože obsahuje len prírodné rastlinné tenzidy. Tie vytvoria jemnú penu, ktorá účinne odstráni nečistoty, bez toho aby poškodila štruktúru či sýtosť farby bielizne. Prací prostriedok tak môžete bez obáv použiť na pranie vlny a hodvábu.

V zložení nájdeme len zmes éterických olejov, žiadnu chemickú parfumáciu. Tekutý prací prostriedok môžu bez problémov používať osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždeniu a malé deti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Aniontové tenzidy (5 %) , Neiontové tenzidy, Parfém, Linalool
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de