/    /    /    /    /    /  

Bio-D Prášek do myčky 720 g

Značka:
Množství: 720 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ekologické prášky do myčky
Certifikáty: VEGAN
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
347
ks
Bez DPH 287 Kč

Bio-D Prášek do myčky 720 g

Prášek do myčky Bio-D pomůže snadno a rychle dosáhnout perfektně čistého nádobí bez zaschlých zbytků jídla i usazených kapiček vody. Přírodní složení na bázi rostlinných tenzidů a kyslíkových bělících látek účinně odstraňuje zbytky jídla, mastnotu i další nečistoty a zanechává nádobí, sklenice i příbory bezvadně čisté.

Ekologický prášek do myčky účinkuje díky bělicím kyslíkovým látkám v kombinaci s tenzidy a dalšími přírodními látkami. Toto složení je nejenom účinné, ale také šetrné k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje. Prášek do myčky si poradí s běžnými nečistotami od jídla i mastnotou, bělicí látky navíc eliminují fleky od potravin, jako je červená řepa či červené víno a zanechává nádobí čisté a bílé.

Použití: Na várku nádobí nasypte do zásobníku myčky jednu odměrku či dvě lžíce prášku. Při hodně znečištěném nádobí můžete várku až zdvojnásobit.

Tip: Pro dosažení perfektně čistého lesklého nádobí přidejte oplach do myčky.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Bio-D Prášek do myčky 720 g

Prášok do umývačky Bio-D pomôže ľahko a rýchlo dosiahnuť perfektne čistý riad bez zaschnutých zvyškov jedla aj usadených kvapiek vody. Prírodné zloženie na báze rastlinných tenzidov a kyslíkových bieliacich látok účinne odstraňuje zvyšky jedla, mastnotu aj ďalšie nečistoty a zanecháva riad, poháre i príbory bezchybne čisté.

Ekologický prášok do umývačky účinkuje vďaka bieliacim kyslíkovým látkam v kombinácii s tenzidmi a ďalšími prírodnými látkami. Toto zloženie je nielen účinné, ale aj šetrné k životnému prostrediu, ktoré zbytočne nezaťažuje. Prášok do umývačky si poradí s bežnými nečistotami od jedla aj mastnotou, bieliace látky navyše eliminujú fľaky od potravín, ako je červená repa či červené víno a zanecháva riad čistý a biely.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bělící látky na bázi kyslíku (5-15 %) , Polykarboxyláty, Estery kyseliny fosfonové (>5 %) , Neiontové tenzidy
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
Unit 31 Bergen Way
HU7 0YQ Sutton Fields, Hull
Velká Británie
tel: +44-191 418 8209
http://www.biodegradable.biz