/    /    /    /    /  

AlmaWin Prášek na praní 2 kg

Značka:
Množství: 2 kg
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 5 kg / 897 Kč 1,08 kg / 235 Kč 75 g / 37 Kč
Kategorie: Ekologické prací prášky
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
399
ks
Bez DPH 330 Kč

AlmaWin Prášek na praní 2 kg

Univerzální prací prostředek Almawin je díky šetrnému přírodnímu složení vhodný na praní bílého i barevného prádla již při nízkých teplotách. Prací prášek je účinný díky obsahu přírodních enzymů a zároveň nezatěžuje životní prostředí.

Díky obsahu přírodních tenzidů a enzymů je prášek účinkuje již při nízkých teplotách kolem 30°C. Účinné látky vytvoří jemnou pěnu, která šetrně odstraní nečistoty, aniž by poškodila strukturu prádla či vyšisovala jeho barvu.

Složení pracího prášku je obohaceno o rýžový škrob, který dodá prádlu jemnost, bez nutnosti přidat aviváž, a o éterické oleje, které prádlo lehce provoní. Prášek je bez přidaných dráždivých chemikálií a je tak vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou, pro alergiky i malé děti.

Použití: Podle míry znečištění přidejte na várku prádla 40- 60 ml prášku. Prášek účinkuje již při nízkých teplotách kolem 30°C.

Tip: Pro odstranění odolných skvrn přidejte do zásobníku pračky Almawin krém na skvrny, nebo skvrnu před praním zaperte v ruce za pomoci žlučového mýdla Almawin.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

AlmaWin Prášek na praní 2 kg

Univerzálny prací prostriedok AlmaWin je vďaka šetrnému prírodnému zloženiu vhodný na pranie bielej aj farebnej bielizne už pri nízkych teplotách. Prací prostriedok je účinný vďaka obsahu prírodných enzýmov a zároveň nezaťažuje životné prostredie.

Vďaka obsahu prírodných tenzidov a enzýmov je prášok účinnejší už pri nízkych teplotách okolo 30°C. Účinné látky vytvoria jemnú penu, ktorá šetrne odstráni nečistoty bez toho aby poškodila štruktúru bielizne či narušila sýtosť jej farby.

Zloženie pracieho prášku je obohatené o ryžový škrob, ktorý dodá bielizni jemnosť bez nutnosti pridať aviváž, a o éterické oleje, ktoré bielizeň jemne rozvoňajú. Prášok je bez pridaných dráždivých chemikálií a je tak vhodný aj pre osoby s citlivou pokožkou, pre alergikov a malé deti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bělící látky na bázi kyslíku (5- 15 %) , Mýdlo (5 %) , Aniontové tenzidy (5 %) , Neiontové tenzidy (5 %)
i
i

konzistence: prášková
obal: papírový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de