/    /    /    /    /  

AlmaWin Prášek na praní 1,08 kg

Značka:
Množství: 1,08 kg
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 5 kg / 897 Kč 2 kg / 399 Kč 75 g / 37 Kč
Kategorie: Ekologické prací prášky
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
235
ks
Bez DPH 194 Kč

AlmaWin Prášek na praní 1,08 kg

Univerzální prací prostředek Almawin je díky šetrnému přírodnímu složení vhodný na praní bílého i barevného prádla již při nízkých teplotách. Prací prášek je účinný díky obsahu přírodních enzymů a při používání nezatěžuje životní prostředí.

Díky obsahu přírodních tenzidů a enzymů prášek účinkuje již při nízkých teplotách kolem 30 °C. Účinné látky vytvoří jemnou pěnu, která šetrně odstraní nečistoty, aniž by poškodila strukturu prádla či vyšisovala jeho barvu.

Složení pracího prášku je obohaceno o rýžový škrob, který dodá prádlu jemnost, bez nutnosti přidat aviváž, a o éterické oleje, které prádlo lehce provoní. Prášek je bez přidaných dráždivých chemikálií, a je tak vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou, pro alergiky i malé děti.

Použití: Podle míry znečištění přidejte na várku prádla 40 - 60 ml pracího prášku. Prášek účinkuje již při nízkých teplotách kolem 30 °C.

Tip: Pro odstranění odolných skvrn přidejte do zásobníku pračky Almawin krém na skvrny nebo skvrnu před praním zaperte v ruce za pomoci žlučového mýdla Almawin.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

AlmaWin Prášek na praní 1,08 kg

Univerzálny prací prostriedok AlmaWin je vďaka šetrnému prírodnému zloženiu vhodný na pranie bielej aj farebnej bielizne už pri nízkych teplotách. Prací prostriedok je účinný vďaka obsahu prírodných enzýmov a zároveň nezaťažuje životné prostredie.

Vďaka obsahu prírodných tenzidov a enzýmov je prášok účinnejší už pri nízkych teplotách okolo 30°C. Účinné látky vytvoria jemnú penu, ktorá šetrne odstráni nečistoty bez toho aby poškodila štruktúru bielizne či narušila sýtosť jej farby.

Zloženie pracieho prášku je obohatené o ryžový škrob, ktorý dodá bielizni jemnosť bez nutnosti pridať aviváž, a o éterické oleje, ktoré bielizeň jemne rozvoňajú. Prášok je bez pridaných dráždivých chemikálií a je tak vhodný aj pre osoby s citlivou pokožkou, pre alergikov a malé deti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bělící látky na bázi kyslíku (5- 15 %) , Mýdlo (5 %) , Aniontové tenzidy (5 %) , Neiontové tenzidy (5 %)
i
i

konzistence: prášková
obal: papírový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de