/    /    /    /    /  

AlmaWin Prášek na praní, na barevné a jemné prádlo 2 kg

Značka:
Množství: 2 kg
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 1 kg / 235 Kč
Kategorie: Ekologické prací prášky
Certifikáty: ECO GARANTIE
Hodnocení:
3,0/5 1 hlas
Cena
399
ks
Bez DPH 330 Kč

AlmaWin Prášek na praní, na barevné a jemné prádlo 2 kg

Prací prostředek Almawin na barevné a jemné prádlo je účinný a zároveň šetrný k samotnému oblečení a k pokožce celého těla. Díky obsahu mýdla je možné prášek používat i při programech s nižší teplotou.

Základ prášku tvoří rostlinné tenzidy, které při kontaktu s vodou vytvoří jemnou pěnu. Ta účinně a zároveň šetrně odstraní nečistoty, aniž by poškodila strukturu prádla či vyšisovala jeho barvu. Ty společně s mýdlem prádlo perfektně vyperou, navíc bez nežádoucího vyšisování barev.

Prací prášek příjemně změkčí a provoní prádlo, bez nutnosti přidat aviváž. Obsahuje totiž rýžový škrob, který textilní vlákna přirozeně zjemní, a éterické oleje, dodávající jemnou vůni. Prací prášek je bez přidaných dráždivých chemikálií, a je tak vhodný pro osoby s citlivou pokožkou, alergiemi i pro malé děti.

Použití: Podle míry znečištění prádla přidejte do zásobníku pračky 40 - 60 ml prášku. Prášek je účinný již při teplotách kolem 30 °C.

Tip: Pro odstranění odolných skvrn nejprve prádlo předeperte za pomoci tuhého mýdla Almawin či přímo do bubnu pračky přidejte bělidlo Almawin.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

AlmaWin Prášek na praní, na barevné a jemné prádlo 2 kg

Prací prostriedok AlmaWin na farebnú a jemnú bielizeň je účinný a zároveň šetrný k samotnému oblečeniu a k pokožke celého tela. Vďaka obsahu mydla je možné prášok použiť aj pri programoch s nižšou teplotou.

Základ prášku tvoria rastlinné tenzidy, ktoré pri kontakte s vodou vytvoria jemnú penu. Tá účinne a zároveň šetrne odstráni nečistoty bez toho, aby poškodila štruktúru bielizne či narušila sýtosť jej farby. Tenzidy spoločne s mydlom bielizeň perfektne vyperú, navyše bez nežiaducej straty sýtosti farieb.

Prací prášok príjemne zmäkčí a rozvonia bielizeň bez nutnosti pridať aviváž. Obsahuje totiž ryžový škrob, ktorý textilné vlákna prirodzene zjemní, a éterické oleje dodávajúce jemnú vôňu. Prací prášok je bez pridaných dráždivých chemikálií a je tak vhodný pre osoby s citlivou pokožkou, alergiami a pre malé deti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mýdlo (5- 15 %) , Aniontové tenzidy (5 %) , Neiontové tenzidy (5 %) , Parfém, Limonen, Linalool
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de