/    /    /    /  

Yellow and Blue Prášek z mýdlových ořechů

Značka:
Množství: 500 g dóza
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 500 g sáček / 235 Kč 100 g sáček / 65 Kč 100 g dóza / 79 Kč
Kategorie: Ekologické univerzální čističe, Mýdlové ořechy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
289
ks
Bez DPH 239 Kč

Yellow and Blue Prášek z mýdlových ořechů

Prášek z mýdlových ořechů Yellow and Blue přirozeným způsobem myje a dezinfikuje všechny povrchy v domácnosti včetně dětských hraček, ale také ovoce a zeleniny. Přírodní složení dělá z prášku univerzálního pomocníka, kterého můžete využít všude tam, kde by jste jinak sáhli po saponátu.

Mýdlové ořechy jsou bohaté na saponin, který při kontaktu s vodou vytváří jemnou pěnu. Ta spolehlivě odstraní nečistoty i mastnotu a současně má antibakteriální a protiplísňové účinky. Za pomoci prášku z mýdlových ořechů můžete vyprat drobné prádlo, umýt nádobí i zeleninu a ovoce, uklidit domácnost či umýt auto. Díky přírodnímu složení mají mýdlové ořechy univerzální využití, a hodí se tak do každé domácnosti. Přírodní složení je šetrné jak k pokožce rukou, tak k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje.

Použití: 1 - 2 lžičky prášku rozpusťte v teplé vodě.

Tip: Mýdlové ořechy můžete použít i k hubení mšic a jiných škůdců. 1 čajovou lžičku prášku smíchejte s 200 ml teplé vody, rozmíchejte a za pomoci postřikovače aplikujte na napadené rostliny.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue Prášek z mýdlových ořechů

Prášok z mydlových orechov Yellow and Blue prirodzený spôsobom umýva a dezinfikuje všetky povrchy v domácnosti vrátane detských hračiek, ale tiež ovocia a zeleniny. Prírodné zloženie robí z prášku univerzálneho pomocníka, ktorého môžete využiť všade tam, kde by ste inak siahli po saponáte.

Mydlové orechy sú bohaté na saponín, ktorý pri kontakte s vodou vytvára jemnú penu. Tá spoľahlivo odstráni nečistoty aj mastnotu a súčasne má antibakteriálne a protiplesňové účinky. Za pomoci prášku z mydlových orechov môžete vyprať drobnú bielizeň, umyť riad aj zeleninu a ovocie, upratať domácnosť, či umyť auto. Vďaka prírodnému zloženiu majú mydlové orechy univerzálne použitie a hodia sa tak do každej domácnosti. Prírodné zloženie je šetrné ako k pokožke rúk, tak k životnému prostrediu, ktoré zbytočne nezaťažuje.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Prášek z mýdlových ořechů
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz