/    /    /    /  

Ayuuri Natural Prášková maska Multani Mati 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťové čistící prášky, Prášky a jíly, Pleťové čistící masky, Tělové masky, Prášky & jíly
Certifikáty: Suitable for Vegetarians
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
102
ks
Bez DPH 84 Kč

Ayuuri Natural Prášková maska Multani Mati 100 g

Ayuuri Natural Prášková maska Multani Mati se skládá pouze z čisté přírodní hlinky, jež vyniká svými mimořádnými vlastnostmi při čištění pokožky. Maska neobsahuje žádné syntetické ingredience, barviva či konzervanty, a je proto vhodná na všechny typy pleti včetně citlivé. Nedráždí pokožku a čistí ji maximálně v souladu s jejím přirozeným metabolismem.

Minerální hlinka Multani Mati je základní složkou mnoha pečujících pleťových produktů ájurvédy. Jde o hlinku podobnou kaolinu, jenž je tvořena rozkladem sopečného popela, který je velmi bohatý na minerální látky a stopové prvky, které mají příznivý vliv na kvalitu pokožky. Multani Mati zároveň provádí i jemnou exfoliaci a navrací pleti zářivý vzhled.

Tato hlinka má vysokou absorpční schopnost, proto se tradičně využívá pro očistu pleti se sklone k nadměrnému maštění. Skvěle vstřebává nadbytečný kožní maz, a normalizuje tak stav pokožky. Mimojiné napomáhá také odplavovat toxiny z těla a obnovovat tak přirozenou revitalizační schopnost pleti. Vaše pokožka bude opět rozjasněná, dokonale čistá a hedvábně jemná.

Použití: vezměte 20g prášku, přidejte teplou vodu a vytvořte jemnou pastu. Navlhčete obličej teplou a vlhkou látkou a vysušte. Pastu naneste na obličej. Vyhněte se kontaktu s očima. Nechejte působit maximálně 20-25 minut. Důkladně smyjte teplou vodou. Používejte 1-2x týdně.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Solum Fullonum
i
i

konzistence: prášková
obal: papírový
složení: vhodné pro vegany
specifická označení: ájurvédské produkty
typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť
typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka

Výrobce

Ayuuri natural
Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road
NW10 9ST Willesden, London
Velká Británie
tel: 02084590909
www.ayuuri.co.uk