/    /    /    /  

Karlovarské Bahenní Lázně Prášková zubní pasta 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Bělící zubní pasty, Zubní prášky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
167
ks
Bez DPH 138 Kč

Karlovarské Bahenní Lázně Prášková zubní pasta 50 ml

Prášková zubní pasta od firmy Karlovarské bahenní Lázně obsahuje kombinaci velmi účinných složek, které zuby spolehlivě vyčistí a navíc mají lehký bělící efekt. Proto je tato prášková zubní pasta vhodná zejména pro kuřáky a milovníky kávy, čaje nebo červeného vína. 

Prášek z dřevěného uhlí v kombinaci s jedlou sodou a kaolínem zuby dokonale vyčistí a šetrným způsobem odstraní skvrny ze zubní skloviny, aniž by ji poškodil. Z povrchu zubů jsou totiž během čištění, díky mikroskopickým částečkám tvořícím pastu, mechanicky a maximálně šetrně odstraňovány usazené pigmenty a zubní sklovina se při tom zároveň jemně přelešťuje.

Použití: Navlhčete štětiny zubního kartáčku a na štětiny naneste prášek. Důkladně vyčistěte zubní sklovinu, poté ústa vypláchněte vodou. Aplikujte maximálně 2-3x týdně.

Upozornění: Při čištění chrupu práškovou zubní pastou je vhodné používat pouze kartáček s velmi měkkými štětinami, malou hlavičkou a rovným zástřihem štětin.

Karlovarské Bahenní Lázně Prášková zubní pasta 50 ml

Prášková zubná pasta od firmy Karlovarské bahenní Lázně obsahuje kombináciu veľmi účinných zložiek, ktoré zuby spoľahlivo vyčistia a navyše majú ľahký bieliaci efekt. Preto je táto prášková zubná pasta vhodná najmä pre fajčiarov a milovníkov kávy, čaju alebo červeného vína.

Prášok z dreveného uhlia v kombinácii s jedlou sódou a kaolínom zuby dokonale vyčistí a šetrným spôsobom odstráni škvrny zo zubnej skloviny, bez toho aby ju poškodil. Z povrchu zubov sú totiž počas čistenia, vďaka mikroskopickým čiastočkám tvoriacim pastu, mechanicky a maximálne šetrne odstraňované usadené pigmenty a zubná sklovina sa pri tom zároveň jemne leští.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Kaolin, Sodium Bicarbonate, Charcoal Powder, Ascorbic Acid
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

KARLOVARSKÉ BAHENNÍ LÁZNĚ, spol. s r.o.
Sopečná 58
360 18 KARLOVY VARY - TAŠOVICE
Česká republika
http://www.provitalit.cz