/    /    /    /    /  

Batex Přikrývka vlněná dvojitá prodloužená, 009 S

Značka:
Množství: 135x220 cm, 2.2 kg
Kategorie: Speciální přikrývky
Produktová řada: Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Batex Přikrývka vlněná dvojitá prodloužená, 009 S

Batex Přikrývka dvojitá vlněná prodloužená se skvěle přizpůsobí aktuálním teplotním podmínkám, a je proto perfektní pro jakékoliv roční období. Skládá se ze dvou vzájemně spojených přikrývek, které můžete používat jak společně, tak odděleně, a snadno tak regulovat míru hřejivosti podle vašich momentálních požadavků. Přikrývka se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a dlouhotrvající životností.

Přikrývka je plněná stoprocentní mykanou ovčí vlnou bez příměsí. Ovčí vlna je velice oblíbeným materálem pro výrobu lůžkovin díky svojí mimořádné hřejivosti a termoizolačním vlastnostem. Dlouhodobě brání ztrátám tepla z povrchu těla a prochladnutí. Zároveň je ale vysoce prodyšná, díky čemuž během spánku nedochází k nadměrnému pocení či zapaření pokožky.

Přikrývka z ovčí vlny je vhodná také pro alergiky díky své nízké prašnosti. Vlna přirozeně vytváří prostředí nevhodné pro roztoče a účinně tak zabraňuje jejich množení. Obě prošívané přikrývky jsou spojené třemi suchými zipy pro snadnou manipulaci. Povrchovým materiálem je stoprocentní bavlna, jež je měkká a příjemná na dotek, a navíc je díky obsahu aktivního stříbra antibakteriální, a ochrání vás tak před roztočí, bakteriemi, kvasinkami a houbami.

Přikrývku nelze prát v pračce. Případné malé znečištění lze odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat odbornému ošetření v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Přikrývka vlněná dvojitá prodloužená, 009 S

Batex Prikrývka dvojitá vlnená predĺžená sa skvele prispôsobí aktuálnym teplotným podmienkam, a je preto perfektná pre akékoľvek ročné obdobie. Skladá sa z dvoch vzájomne spojených prikrývok, ktoré môžete používať spoločne, ale aj oddelene, a ľahko tak regulovať mieru hrejivosti podľa vašich momentálnych požiadaviek. Prikrývka sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania a dlhotrvajúcou životnosťou.

Prikrývka je plnená stopercentnou mykanou ovčou vlnou bez prímesí. Ovčia vlna je veľmi obľúbeným materiálom pre výrobu lôžkovín vďaka svojej mimoriadnej hrejivosti a termoizolačným vlastnostiam. Dlhodobo bráni stratám tepla z povrchu tela a prechladnutiu. Zároveň je ale vysoko priedušná, vďaka čomu počas spánku nedochádza k nadmernému poteniu či zapareniu pokožky.

Prikrývka z ovčej vlny je vhodná tiež pre alergikov vďaka svojej nízkej prašnosti. Vlna prirodzene vytvára prostredie nevhodné pre roztoče a účinne tak zabraňuje ich množeniu. Obe prešívané prikrývky sú spojené tromi suchými zipsami pre ľahkú manipuláciu. Povrchovým materiálom je stopercentná bavlna, ktorá je mäkká a príjemná na dotyk.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Ovčí vlna
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna
produktové řady: Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz