/    /    /    /    /  

Batex Přikrývka vlněná klasická, 002 S

Značka:
Množství: 135x200 cm, 1.5 kg
Kategorie: Klasické přikrývky
Produktová řada: Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Batex Přikrývka vlněná klasická, 002 S

Batex Přikrývka vlněná klasická je ideální variantou pro celoroční používání a její skvělé vlastnosti využijete jak v zimě, tak v teplejších měsících. Tato přikrývka se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, díky čemuž má dlouhodobou životnost. Přikrývka je nabízena ve třech možnostech váhy náplně a ve standardní i prodloužené velikosti tak, aby se maximálně přízpůsobila vašim individuálním požadavkům.

Přikrývka s jemnou prošívanou strukturou je plněna stoprocentní ovčí vlnou bez jakýchkoliv příměsí. Ovčí vlna má schopnost dynamicky se roztahovat a smršťovat podle aktuální okolní teploty, díky čemuž jednoduše reguluje teplo, jenž odchází z těla. Pod vlněnou přikrývkou jste tak dokonale chráněni proti prochladnutí, avšak zároveň nedochází k nadměrnému pocení.

Každé vlákno ovčího rouna je rovnoměrně obaleno lanolinem, jenž vytváří prostředí nevhodné pro roztoče. Díky tomu jsou produkty z ovčí vlny vhodné také pro alergiky a osoby přecitlivělé na prach. Ovčí vlna je velice vzdušná a prodyšná a zaručí vám ničím nerušený spánek. Povrchovým materiálem této přikrývky je čistá bavlna s antibakteriální úpravou, která je měkká na dotek, nedráždí pokožku, a navíc vác dlouhodobě ochrání před roztoči, bakteriemi, kvasinkami a houbami.

Přikrývky se všitou vlnou nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění je možno odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Větší znečištění je nejlépe přenechat odbornému zásahu v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Přikrývka vlněná klasická, 002 S

Batex Prikrývka vlnená klasická je ideálny variant pre celoročné používanie a jej skvelé vlastnosti využijete v zime, ale aj v teplejších mesiacoch. Táto prikrývka sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania, vďaka čomu má dlhodobú životnosť. Prikrývka je ponúkaná v troch možnostiach váhy náplne a v štandardnej aj predĺženej veľkosti tak, aby sa maximálne prispôsobila vašim individuálnym požiadavkám.

Prikrývka s jemnou prešívanou štruktúrou je plnená stopercentnou ovčou vlnou bez akýchkoľvek prímesí. Ovčia vlna má schopnosť dynamicky sa rozťahovať a zmršťovať podľa aktuálnej okolitej teploty, vďaka čomu jednoducho reguluje teplo, ktoré odchádza z tela. Pod vlnenou prikrývkou ste tak dokonale chránení proti prechladnutiu, avšak zároveň nedochádza k nadmernému poteniu.

Každé vlákno ovčieho rúna je rovnomerne obalené lanolínom, ktorý vytvára prostredie nevhodné pre roztoče. Vďaka tomu sú produkty z ovčej vlny vhodné tiež pre alergikov a osoby precitlivené na prach. Ovčia vlna je veľmi vzdušná a priedušná a zaručí vám ničím nerušený spánok. Povrchovým materiálom tejto prikrývky je čistá bavlna, ktorá je mäkká na dotyk a nedráždi pokožku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Ovčí vlna
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna
produktové řady: Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz