/    /    /    /    /  

Batex Přikrývka vlněná prodloužená, 005 B/M/R

Značka:
Množství: 135x220 cm, 1.6 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Klasické přikrývky
Produktová řada: Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1680
ks
Bez DPH 1388 Kč

Batex Přikrývka vlněná prodloužená, 005 B/M/R

Batex Přikrývka vlněná prodloužená vám zaručí příjemný a ničím nerušený odpočinek Tato přikrývka je charakteristická vysokou precizností zpracování z těch nejlepších materiálů, jež jsou zcela v souladu s nejmodernějšími požadavky na zdravý spánek. Jedná se o variantu v prodloužené velikosti a je nabízena ve dvou variantách hmotnosti náplně.

Přikrývka je plněna stoprocentní mykanou ovčí vlnou bez příměsi. Tento materiál je zcela přírodní a skvěle reaguje na teplotní změny lidského organismu. Vlas ovčího rouna se umí dynamicky smršťovat a roztahovat podle okolních teplotních podmínek, díky čemuž se dokonale přizpůsobí, a brání tak jak prochladnutí, tak nadměrnému pocení či zapaření pokožky.

Ovčí vlna je velice oblíbeným materiálem pro plnění lůžkovin již od pradávna nejen díky své mimořádné hřejivosti, ale příjemně vás překvapí také svou prodyšností. Díky přirozené ochraně proti roztočům je vhodná také pro alergiky. Povrch přikrývky je vyroben z kvalitní bavlněné tkaniny v bílé, modré či růžové barvě, jež je jemná k pokožce a zároveň má dlouhotrvající životnost.

Přikrývky se všitou vlnou nelze prát v pračce. Menší lokální znečištění je možno odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Větší znečištění je nejlépe přenechat odbornému zásahu v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Přikrývka vlněná prodloužená, 005 B/M/R

Batex Prikrývka vlnená predĺžená vám zaručí príjemný a ničím nerušený oddych. Táto prikrývka je charakteristická vysokou precíznosťou spracovania z tých najlepších materiálov, ktoré sú úplne v súlade s najmodernejšími požiadavkami na zdravý spánok. Jedná sa o variant v predĺženej veľkosti a je ponúkaná v dvoch variantoch hmotnosti náplne.

Prikrývka je plnená stopercentnou mykanou ovčou vlnou bez prímesí. Tento materiál je úplne prírodný a skvele reaguje na teplotné zmeny ľudského organizmu. Vlas ovčieho rúna sa vie dynamicky zmršťovať a rozťahovať podľa okolitých teplotných podmienok, vďaka čomu sa dokonale prispôsobí, a bráni tak prechladnutiu, ale aj nadmernému poteniu či zapareniu pokožky.

Ovčia vlna je veľmi obľúbeným materiálom pre plnenie lôžkovín už od pradávna nielen vďaka svojej mimoriadnej hrejivosti, ale príjemne vás prekvapí tiež svojou priedušnosťou. Vďaka prirodzenej ochrane proti roztočom je vhodná tiež pre alergikov. Povrch prikrývky je vyrobený z kvalitnej bavlnenej tkaniny, ktorá je jemná k pokožke a zároveň má dlhotrvajúcu životnosť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna
i
i

barva: bílá, modrá, růžová
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna
produktové řady: Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz