/    /    /    /    /  

Batex Přikrývka z dutého vlákna francouzská, 203 B

Značka:
Množství: 220x200 cm, 2 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Francouzské přikrývky
Produktová řada: Batex ALLERGY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1680
ks
Bez DPH 1388 Kč

Batex Přikrývka z dutého vlákna francouzská, 203 B

Batex Přikrývka z dutého vlákna prodloužená prohloubí váš odpočinek a poskytne vám dokonalý teplotní komfort po celou noc. Tato varianta přikrývky je určená pro dvě osoby a je nabízena jak v klasické, tak prodloužené velikosti, aby se přizpůsobila vašim individuálním požadavkům. Lehká prošívaná struktura je velice příjemná k pokožce.

Přikrývka je plněná kvalitním mykaným polyesterovým vláknem. Duté vlákno je charakteristické svou takřka nulovou prašností, díky tomu je vhodné i pro alergiky a osoby přecitlivělé na prach. Lůžkoviny plněné dutým vláknem se vyznačují nízkou hmotností a jsou dokonale vzdušné. Díky tomu brání nadměrnému pocení či zapaření pokožky.

Duté vlákno má zároveň skvělé termoizolační vlastnosti a udržuje dlouhodobě stálou teplotu pro maximální pohodlí během spánku. Povrch této francouzské přikrývky je vyroben z husté tkaniny ve složení bavlna polyester, jež je příjemná na omak, ihned odvádí přebytečnou vlhkost z povrchu těla a má vysokou životnost.

Přikrývku plněnou dutými vlákny lze bez obav prát v pračce až do teploty 95 °C. Vysoká teplota vody zajistí nejen dokonalou čistotu, ale také perfektní odstranění veškerých alergenů.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Přikrývka z dutého vlákna francouzská, 203 B

Batex Prikrývka z dutého vlákna predĺžená prehĺbi váš oddych a poskytne vám dokonalý teplotný komfort po celú noc. Tento variant prikrývky je určený pre dve osoby a je ponúkaný v klasickej, ale aj predĺženej veľkosti, aby sa prispôsobila vašim individuálnym požiadavkám. Ľahká prešívaná štruktúra je veľmi príjemná k pokožke.

Prikrývka je plnená kvalitným mykaným polyesterovým vláknom. Duté vlákno je charakteristické svojou takmer nulovou prašnosťou, vďaka tomu je vhodné aj pre alergikov a osoby precitlivené na prach. Lôžkoviny plnené dutým vláknom sa vyznačujú nízkou hmotnosťou a sú dokonale vzdušné. Vďaka tomu bráni nadmernému poteniu či zapareniu pokožky.

Duté vlákno má zároveň skvelé termoizolačné vlastnosti a udržuje dlhodobo stálu teplotu pre maximálne pohodlie počas spánku. Povrch tejto francúzskej prikrývky je vyrobený z hustej tkaniny v zložení bavlna / polyester, ktorá je príjemná na omak, ihneď odvádza prebytočnú vlhkosť z povrchu tela a má vysokú životnosť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Duté vlákno, Bavlna, Polyester
i
i

barva: bílá
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: duté vlákno
produktové řady: Batex ALLERGY

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz